Systemy podświetlane LUMI

Systemy podświetlane LUMI

Systemy Lumi wykonujemy z ramy aluminiowej oraz materiału tekstylnego. Krawędziowo umieszczone soczewki led zapewniają równomierne podświetlenie grafiki . Tak wykonany stand reklamowy rozjaśni stoiska targowe, pomieszczenia biurowe czy sklepy. Systemy Lumi to zarówno ścianki reklamowe led, podświetlane ramy do powieszenia na ścianie orazstojaki reklamowe. Jedne z najbardziej popularnych systemów wystawienniczych są produkowane w Polsce i dzięki temu możemy stworzyć ściankę reklamową na wybrany przez Państwa wymiar, a także w nietypowych kształtach. Jest to świetne rozwiązanie zarówno na ograniczoną powierzchnię jako ścianka na targi jak i wypełniające przestrzeń systemy informacyjne do przestronnych sal konferencyjnych i biur czy jako stand do recepcji. Grafikę można wymieniać samodzielnie, dzięki czemu standy podświetlane Lumi doskonale sprawdzają się jako ścianki na promocje.

Konstrukcję w kolorze anodowanego aluminium możemy też przygotować w dowolnym kolorze RAL. Do transportu polecamy dodatkowo torby szyte na miarę do naszych systemów.

Stojaki wystawowe ALUPROFIL

Stojaki wystawowe ALUPROFIL

Stojaki wystawowe to część systemu wystawienniczego Aluprofil. Za pomocą słupków, belek i dodatkowych elementów stabilizujących budujemy konstrukcje umożliwiające efektowną, mobilną ekspozycję grafik jedno i dwustronnych na płytach pcv, dibond czy plakatach. Uniwersalność systemu Aluprofil umożliwia zaprojektowanie rozmaitych form i rozmiarów prezentacji do wykorzystania na wystawach, promocjach czy wydarzeniach lokalnych. Nasze stojaki można wykorzystywać jako wystawy w galeriach, standy informacyjne czy stojaki kinowe do reklamowania premier filmowych. Wykonujemy także stojaki wystawowe outdoor na ciężkich betonowych podstawach oraz grubych słupkach aluminiowych. Poszczególne konstrukcje można ze sobą łączyć w linii prostej lub pod dowolnym kątem.

Wydruki do systemów reklamowych Aluprofil można wielokrotnie wymieniać pozostawiając konstrukcje do wielokrotnego użytku. Na życzenie możemy wykonać stojaki z ramkami OWZ, w przypadku których wymiana treści będzie wyjątkowo tania i prosta.

Ścianki banerowe ALUPROFIL

Ścianki banerowe ALUPROFIL

System wystawienniczy Aluprofil to przede wszystkim mobilne ścianki reklamowe. Za pomocą aluminiowych belek wyposażonych z specjalne zamki możemy wykonać dowolnych rozmiarów ścianki konferencyjne, zabudowy targowe, tło do zdjęć czy ściany wygradzające powierzchnię. Najprostsze ścianki prasowe powstają przy użyciu kilku belek i stóp stabilizujących a rozkłada się je samodzielnie w kilka minut. Prawdziwym bestsellerem w tej grupie mobilnych systemów reklamowych są płaskie ścianki konferencyjne, ścianki reklamowe w kształcie litery L oraz ścianki modułowe do grafiki podzielonej na panele. Grafiki do ścianek Aluprofil wykonuje się na materiale banerowym typu blockout posiadającym specjalną wkładkę zapobiegającą przenikanie światła lub na płytach PCV wyklejanych folią z laminatem lub z bezpośrednim nadrukiem UV.

Dodatkowym wyposażeniem ścianek reklamowych, ścianek prasowych czy stojaków reklamowych są reflektory halogenowe i lampy ledowe do oświetlenia grafiki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także torby transportowe do ścianek reklamowych o długości nawet 2,5m.

Ścianki tekstylne ALUTEKSTIL

Ścianki tekstylne ALUTEKSTIL

System Alutekstil to kilka wersji profili aluminiowych wyposażonych w niewielkie szczeliny do mocowania wydruków na tekstyliach obszywanych silikonową taśmą. Profile występują w różnych szerokościach, każdy z nich pozwala na inne zastosowanie. Wąskie profile świetnie sprawdzają się jako ramki do powieszenia na ścianie, w których szybko można wymieniać grafiki. Nieco szersze profile umożliwiają budowę standów i ścianek reklamowych o średnich rozmiarach i nieskomplikowanej konstrukcji. Najszersze profile stosujemy do tworzenia stabilnych konstrukcji wolnostojących z obu stron zamykanych grafiką oraz ram do podwieszania. W naszym warsztacie posiadamy maszyny umożliwiające wykonanie dowolnych rozmiarów konstrukcji, budujemy także ścianki tekstylne o nietypowych kształtach.

Grafika do ścianek tekstylnych Alutekstil drukowana jest metodą sublimacji na elastycznych tkaninach, dzięki czemu kolory są trwałe a materiał odpowiednio mocno napięty na ramie co daje doskonały efekt. Dodatkowym atutem materiału, jest to, że można go dowolnie złożyć i z łatwością przetransportować.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.