Ścianki i ramy reklamowe

Aktywne filtry

Ścianka reklamowa z profili aluminiowych z wydrukiem jedno lub dwustronnym na materiale tekstylnym. Bardzo prosta wymiana grafiki. 

Ścianka ALUTEKSTIL46 robiona na wymiar, rewelacyjnie sprawdzi się jako skuteczny przekaz marketingowy w dowolnym miejscu. Można jej użyć nie tylko do prezentacji oferty czyw ekspozycji sklepu, sprawdzi się również jako tło do zdjęć, gdyż z racji użycia tekstyliów nie odbija flesza. Nie potrzeba żadnych narzędzi do jej montażu, jedynie niewielki kluczyk dołączony w zestawie, z demontażem jest równie łatwo. Natomiast z myślą o wygodzie naszych Klientów zamówione profile możemy odpowiednio dociąć – to znacznie ułatwi transport całej ścianki. Możemy także przygotować konstrukcję w wersji wolnostojącej, wiszącej na ścianie czy podwieszanej do sufitu oraz tworzyć inne kształty czy konfiguracje, łącznie z elementami zabudowy targowej.

W celu wykonania wyceny prosimy o kontakt mailowy: biuro@adlove.pl

Ścianka tekstylna narożna. Dowolny wymiar, prosty montaż, wymienna grafika.

Ścianka Alutekstil "L" wykonana została z profili aluminiowych składanch w szybki i prosty sposób za pomocą niewielkich narożników i łączników. Grafikę do tej ścianki można wykonać zarówno w wersji jedno jak i dwustronnej na tkaninie. Konstrukcję ścianki możemy wykonać na dowolny wymiar oraz zmienić liczbę skrzydeł aby uzyskać zabudowę w kształcie litery C.

Tego typu ścianka tekstylna świetnie sprawdzi się jako zabudowa stoiska targowego czy tło na event lub promocję. Ścianki reklamowe narożne świetnie sprawdzają się jako boksy, czyli wygrodzenie przestrzeni. 

W celu wykonania wyceny prosimy o kontakt: biuro@adlove.pl

Ścianka reklamowa jako forma prezentacji

Odpowiednia strategia marketingowa i działania promocyjne to znaczna część sukcesu każdej firmy. Podczas owych działań niezbędne będą specjalne narzędzia i konkretne przedmioty. Zalicza się do nich m.in. ścianki reklamowe, które idealnie sprawdzą się podczas licznych wystąpień, konferencji, imprez firmowych, targów, spotkań branżowych czy innych sytuacji, kiedy istotne jest zaprezentowanie własnej firmy i dotarcie do jak największego grona osób, w tym potencjalnych klientów.

Prezentacja wielkoformatowej grafiki, to doskonały sposób na zwrócenie uwagi potencjalnych klientów. Ścianki reklamowe, to systemy reklamowe, które bez wątpienia są bardzo efektowne, a przy tym mało wymagające. Nie wymagają bowiem montowania niczego na stałe, konstrukcja jest przenośna, także można ją wykorzystywać wszędzie tam, gdzie akurat będzie to wygodne. Dzięki temu, że jest on łatwy w montażu, pomaga w zwiększenie zasięgu reklamy Państwa firmy bądź produktów lub usług. Oferowana przez nas powierzchnia ekspozycji może wynosić nawet do kilkunastu metrów kwadratowych, chociaż zależne jest to od wyboru konkretnego systemu i modelu. Do wyboru są m.in. systemy jednostronne, jak również dwustronne. Różnorodność dostępnych wariantów, pozwala nam odpowiedzieć na większość potrzeb naszych klientów. Każdy projekt jest zawsze konsultowany i ustalany indywidualnie, tak aby nadruk zaprezentowany na ściance reklamowej, był odzwierciedleniem Państwa potrzeb i charakteru firmy.

Trwałość nadruku i łatwość montażu

ADLOVE jako przedstawiciel branży reklamowej, w swojej ofercie posiada nowoczesne systemy reklamowe, które są dostosowane do Państwa potrzeb. Realizujemy również indywidualne zamówienia, gdyż niezwykle cenimy sobie zadowolenie naszych klientów. Dużą uwagę przykładamy także do trwałości oferowanych produktów. Ścianki reklamowe, które posiadamy w katalogu, są bowiem wielokrotnego użytku, a ich zadaniem jest to, aby posłużyły Państwu przez dłuższy okres czasu. Wychodzimy więc z założenia, że ich jakość powinna być najlepsza z dostępnych na rynku, a montaż powinien być łatwy i możliwie jak najszybszy. Przeglądając naszą ofertę, mogą Państwo wybrać ścianki reklamowe w dwóch wersjach – ścianki proste oraz w kształcie łuku. Większość z nich posiada w pełni magnetyczne mocowania, co dokładnie jest opisane przy każdym produkcie.

W naszej ofercie znajdą Państwo także rollup'y, ścianki tekstylne, stojaki na ulotki, stojaki banerowe, stoiska reklamowe. Jesteśmy doświadczonym producentem, dążymy do tego, aby nasze produkty były  najlepszymi systemami reklamowymi. Jest to odpowiedzialne i ważne zadanie, które staramy się spełniać już od wielu lat i widząc zadowolenie naszych klientów, widzimy, że wykonujemy swoje założenia w 100%

Zachęcamy do wyboru ciekawego i przemyślanego sposobu promocji Państwa firmy lub produktów. Warto wyeksponować nazwę i logo marki w taki sposób, aby nie można było przejść obok nich obojętnie. Serdecznie zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań, służymy pomocą.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.