Trybunki

Aktywne filtry

Stoiska promocyjne

Stoiska promocyjne to znany, dość charakterystyczny i rozpoznawalny od wielu lat sposób na prezentację produktów. Firmy często wykorzystują lady promocyjne głównie w przemyśle gastronomicznym, szczególnie w akcjach marketingowych na terenie sklepów lub obiektów, w których przemieszcza się duża liczba osób. Promocje te polegają najczęściej na degustacji produktów spożywczych. Taka forma prezentacji produktów jest dość znana i rozpoznawalna wśród samych klientów sklepów, często też to właśnie klienci sami podchodzą i inicjują rozmowę  z przedstawicielem firmy lub hostessą, gdyż są zainteresowani aktualną ofertą promocyjną. Jest to dowód na to, iż niektóre rozwiązania i systemy reklamowe na stałe wtapiają się w świadomość klientów i tym samym tworzą naturalne skojarzenia między reklamą a produktem.

 

Trybunki – sposób na prezentację stoiska

Stoiska promocyjne, poza branżą gastronomiczną, doskonale sprawdzają się także w prezentacji oferty firmy na targach i eventach. W katalogu stoisk promocyjnych, oferujemy Państwu szeroki wybór tzw. trybunek. Dysponujemy trybunkami w różnych rozmiarach, a także z różnorodną możliwością wykonania nadruku. Oferta jest pod tym kątem całkowicie personalizowana, co zapewnia Państwu dobór nadruku w taki sposób, aby w optymalny sposób spełniał Państwa oczekiwania.  Możliwość wyboru spośród dostępnych rozmiarów stoisk promocyjnych, gwarantuje dopasowanie odpowiedniego stoiska do Państwa potrzeb.

Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju trybunki. Mogą Państwo dokonać wyboru pomiędzy stoiskiem z wydzieloną, ukrytą półką na drobiazgi np. zapas ulotek, gadżetów dla odwiedzających lub na osobiste przedmioty  osoby odpowiedzialnej za stoisko. Druga wersja dostępnego rozwiązania, to stoisko standardowe, nie zawierające dodatkowej przestrzeni do przechowywania. Warto zaznaczyć, że stoiska z topperem sprawią, że logo firmy będzie lepiej widoczne i prawdopodobnie zapamiętane na dłużej.

 

Każda oferowana przez nas trybunka zawiera torbę transportową w zestawie, dzięki czemu jej przenoszenie jest łatwe, wygodne i szybkie. Ceniąc sobie zadowolenie i wygodę naszych klientów, oferujemy w sprzedaży takie stoiska promocyjne, których montaż nie zajmuje dłużej niż 10 minut. Chcemy, aby korzystanie z tego produktu było łatwe w montażu i przyjemne w użytkowaniu. W katalogu produktów, prezentujemy stoiska od tych najbardziej podstawowych typu Eco czy Base, po te z  tzw. wyższej półki, jak LITE czy PopUp. Ostatni rodzaj, to trybunki PopUp, które posiadają elegancki, czarny, lakierowany blat, co idealnie podkreśla profesjonalizm i charakter firmy. Dodatkowo, panel PCV, do którego montowana jest grafika mocowany jest na taśmę magnetyczną, sprawiając tym samym, że montaż i demontaż grafiki jest łatwy i bezinwazyjny. Doświadczenie i znajomość rynku pozwala nam na dostosowanie produktów do oczekiwań naszych klientów, dlatego też stale rozbudowujemy naszą ofertę i zapewniamy dostęp do tych rozwiązań, które cieszą się szczególnym uznaniem.  

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.