Ścianki i ramy LED

Aktywne filtry

Mobilna ścianka reklamowa z krawędziowym podświetleniem LED. Doskonała na targi oraz promocje i eventy organizowane w galeriach handlowych. Duże rozmiary, efektowne doświetlenie, opcja zestawiania w ścianki narożne. 

Ścianka podświetlana LUMI to aluminiowa konstrukcja, składająca się z kilku profili, łączonych ze sobą za pomocą narożników. W profilach ścianki na stałe zostały umieszczone Ledy. Ścianka podświetlana LUMI jest świetnym wyborem dla firm organizujących eventy – grafika napina się na krawędziach konstrukcji i może być wielokrotnie wymieniana.  Ścianki wykonywane są na wymiar, rozmiar będzie więc dopasowany do indywidualnych oczekiwań klienta.

 

W celu wykonania wyceny prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@adlove.pl

Narożna ścianka reklamowa z krawędziowym podświetleniem LED. Duże rozmiary, równomierne doświetlenie, różne opcje ustawień umożliwiające zabudowanie stoisk targowych i punktów handlowych.

Ścianka podświetlana LUMI w kształcie litery L to aluminiowa konstrukcja, składająca się z anodowanych aluminiowych profili łączonych ze sobą za pomocą specjalnych narożników oraz łączników – w szybki i łatwy sposób można połączyć ze sobą wszystkie elementy ścianki. W profilach ścianki zostały na stałe zamontowane Ledy. Ścianki ekspozycyjne wykonywane są na wymiar, dzięki czemu można idealnie dopasować ich rozmiar do indywidualnych preferencji klienta.

W celu wykonania wyceny prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@adlove.pl

Ramka podświetlana LEDTEX

Cena 1 654,00 zł

Ramka reklamowa do witryny, na ścianę lub do podwieszenia do sufitu. Aluminiowa rama z podświetleniem LED na froncie. W opcji dwustronnej wydruk umieszczony z tyłu ramy nie jest podświetlony. Wydruk wykonywany na tkaninie do podświetleń można samodzielnie wymieniać. Grubość ramy to jedynie 46mm. W komplecie system linkowy do powieszenia ramy. Wykonujemy tego typu ramy także na indywidualne zamówienie w innych rozmiarach.

Naścienna ścianka reklamowa z krawędziowym podświetleniem LED. Duże rozmiary, równomierne doświetlenie, prosta wymiana grafiki.

Ścianka Wieszana LUMI to ścianka reklamowa o konstrukcji wykonanej z aluminium, składająca się z profili łączonych ze sobą za pomocą narożników oraz łączników. Podświetlenie usytuowane jest na krawędziach konstrukcji. Po zamocowaniu na ścianie w salonie handlowym, galerii czy recepcji firmy ścianka podświetlana Lumi będzie stanowić doskonałą powierzchnię do promocji i ekspozycji elementów wizualizacji oraz obrandowania. Grafika może być wielokrotnie wymieniana, co jest dużym ułatwieniem – można zrobić to samemu bez użycia narzędzi. Rozmiary ścianki są dopasowywane do indywidualnych potrzeb klienta.

W celu wykonania wyceny prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@adlove.pl

Ścianki podświetlane LED

Podświetlane ściany stanowią bardzo efektowną formę reklamy wizualnej. Spotykamy je na eventach, przy stoiskach i w galeriach handlowych. Ich zastosowanie jest naprawdę szerokie, a wygląd pozwalają właścicielom wyróżnić się w szumie reklamowym. Czym wyróżniają się dostępne w naszej ofercie ściany podświetlane? W jaki sposób można je wykorzystać?

Ściany podświetlane z solidną aluminiową konstrukcją

Nowoczesne ściany podświetlane to inwestycja na wiele lat. Jednak, aby tak się stało, warto postawić na solidną konstrukcję i wykonanie. Ściany dostępne w naszej ofercie są wykonane z aluminiowych profili połączonych przy pomocy narożników. Dzięki temu charakteryzują się wysoką trwałością, a jednocześnie są lekkie. Projekt pozwala na ich szybkie składanie i rozkładanie, a także wygodny transport. Znajdujące się w środku lampy LED świecą doskonale widocznym światłem, dzięki czemu podświetlane ściany są atrakcyjne i widoczne dla odbiorców z dużej odległości. Oferujemy modele wyposażone w stabilne stojaki, jak również przeznaczone do zawieszenia na ścianie.

Podświetlane ściany z dowolnymi nadrukami

Jednym z sekretów skutecznej reklamy wizualnej jest atrakcyjna forma. Za nią w przypadku ścian odpowiada nadruk. Na życzenie klientów przygotowujemy nadruki jedno i dwustronne wykonane nowoczesną techniką i zachwycające głębia kolorów. Możliwe jest także zamówienie ściany bez nadruków. Podświetlane ściany mogą służyć swoim użytkownikom przy wielu okazjach. Dzieje się tak ze względu na możliwość wymiany nadruków. Zakup ścianki jest więc wyłącznie jednorazową inwestycją, która może służyć klientowi do promowania różnych produktów, a także pozostać przydatna także po zmianie identyfikacji wizualnej marki.

Ściany podświetlane w różnych rozmiarach

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby naszych klientów oferujemy ściany podświetlane w różnych wymiarach. Część z nich ma orientację pionową, inne poziomą. Wszystko zależy od funkcji, jaką pełnić ma ścianka. Naszym klientom dostarczamy również ściany podświetlane przygotowane na wymiar. Dostępne są także rozmaite kształty, nie ograniczamy się do prostokątów i kwadratów. Pojedyncze ściany z lampami LED mogą się ze sobą łączyć tworząc na przykład atrakcyjne stoisko konferencyjne, które zwraca uwagę odbiorców z dużej odległości i zachęca do jego odwiedzenia. W połączeniu z możliwością łatwej wymiany grafiki pozwala to na tworzenie kreatywnych kompozycji.

Gdzie przydadzą się podświetlane ściany?

Podświetlane ściany mogą być wykorzystywane praktycznie na nieskończenie wiele sposobów. Reklama wizualna bywa przydatnym narzędziem w wielu branżach. Ścianki z lampami LED tworzą stoiska konferencyjne, czy też promują markę lub produkt w trakcie eventu. Ich ogromną zaletą jest doskonała widoczność także przy ograniczonym oświetleniu. Coraz częściej ścianki można także spotkać w budynkach biurowych i siedzibach firm, gdzie stanowią atrakcyjne urozmaicenie wystroju. Jesteśmy w stanie przygotować naprawdę interesujące i nieszablonowe kreacje dla naszych klientów!

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.