Systemy i stojaki wystawowe

Aktywne filtry

Stojak wystawowy VISION

Cena 911,00 zł

Stojak wystawowy do ekspozycji grafiki na płytach PCV. Konstrukcja z aluminium na stabilnych, stalowych podstawach. Możliwość łączenia stojaków w różne konfiguracje, w tym w popularny zyg-zak i w linii prostej. W opcji z grafiką istnieje możliwość zadruku jedno lub dwustronnego. Opcja bez zadruku nie obejmuje płyt PCV. Całkowita wysokość stojaków: 200cm

Stojak wystawowy OUTDOOR VISION

Cena 1 021,00 zł

Stojak wystawowy do ekspozycji grafiki na zewnątrz. Konstrukcja z aluminium na stabilnych, betonowych podstawach. Możliwość łączenia stojaków w różne konfiguracje, w tym w popularny zyg-zak i w linii prostej. W opcji z grafiką istnieje możliwość zadruku jedno lub dwustronnego na płytach PCV lub o wiele mocniejszych płytach kompozytowych Dibond. Opcja bez zadruku nie obejmuje płyt. Całkowita wysokość stojaków: 200cm

Stojak wystawowy w efektownej i bardzo stabilnej konfiguracji, przeznaczony do ekspozycji grafiki na zewnątrz. Możliwość samodzielnej zmiany ustawienia stojaków w inne konfiguracje, w tym w popularny zyg-zak czy pojedyncze standy. Opcja z wydrukiem obejmuje zadruk na płytach Dibond, dedykowanych do użytku zewnętrznego, odpornych na warunki atmosferyczne i wandalizm. Istnieje możliwość zadruku także na płytach PCV, jednak takie rozwiązanie zalecamy stosować jedynie do krótkich ekspozycji przy dobrej pogodzie. Opcja bez zadruku nie obejmuje płyt. Całkowita wysokość stojaków: 206cm

Stojak wystawowy do ekspozycji obrazów. Konstrukcja z aluminium na stabilnych, stalowych podstawach. Możliwość łączenia stojaków w różne konfiguracje, w tym w popularny zyg-zak i w linii prostej. W górnej listwie zamocowane linki z haczykami do zawieszania różnego rodzaju ram. Całkowita wysokość stojaków: 200cm. Za dopłatą możliwość wypełnienia stojaków płytą PCV w kolorze białym, czarnym lub zadrukowaną.

Stojak wytawowy VISION MUZEALNY

Cena 1 155,00 zł

Stojak wystawowy z ramką OWZ do ekspozycji plakatów. Konstrukcja z aluminium na stabilnych, stalowych podstawach. Możliwość łączenia stojaków w różne konfiguracje, w tym w popularny zyg-zak i w linii prostej. W górnej listwie zamocowane linki z haczykami do zawieszania ramek OWZ. Całkowita wysokość stojaków: 200cm. Za dopłatą możliwość wypełnienia stojaków płytą PCV w kolorze białym, czarnym lub zadrukowaną.

Ścianka na dowolny wymiar, dowolna ilość modułów łączona w ciągi proste lub pod kątem. Każdy z modułów może być innej wysokości. 

Ścianki reklamowe ALUPROFIL – MODULAR składają się z kilku modułów połączonych ze sobą. Konstrukcja ścianek reklamowych tego typu została wykonana z profili aluminiowych z wydrukiem na płytach PCV. Płyty wpuszczane są w szczeliny profili. Wyjątkową zaletą takiej ścianki jest to, że może służyć jako element do wygrodzenia powierzchni, a także jako stand informacyjny. Moduły pozwalają na wydruk grafiki idealnie dopasowanej do potrzeb klienta, do łączenia kilku rożnych grafik ze sobą, do eksponowania różnych elementów promocyjnych.  Moduły można swobodnie ze sobą zestawiać, tworząc różnorodne i ciekawe kompozycje.

W celu wykonania wyceny prosimy o kontakt mailowy: biuro@adlove.pl

Stojaki wystawowe

Stojaki reklamowe stanowią stały element krajobrazu przy okazji każdego eventu, targów lub konferencji. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom konstrukcyjnym i możliwości łączenia komponentów oraz przygotowywania stojaków na wymiar tworzą bardzo ciekawe reklamy wizualne. Stojaki wystawowe dostępne w naszej ofercie odznaczają się najwyższą jakością wykonania. Na co mogą liczyć nasi klienci? W jakich okolicznościach sprawdzą się tego typu stojaki?

Stojaki reklamowe o różnych konstrukcjach

Przeglądając stojaki reklamowe dostępne w naszej ofercie znajdą Państwo modele, w których zastosowano różne rodzaje konstrukcyjne, a wszystkie łączy jedno – solidność i doskonała jakość wykonania. Dzięki temu służą naszym klientom przez wiele lat. Niektóre z nich przypominają konstrukcje spotykane w kinach, na których eksponowane są plakaty z repertuarem. Inne wykorzystują linki, na których jest możliwość zawieszenia kieszonek ekspozycyjnych zamiast tradycyjnego PCV. Dzięki temu wymiana grafiki staje się jeszcze prostsza i szybsza, a sam stojak zyskuje nieszablonowy wygląd. Wyjątkową oprawę stoiskom zapewniają stojaki przygotowywane przez nas na wymiar. Mogą składać się z wielu modułów, dzięki czemu ekspozycja staje się jeszcze bardziej intrygująca i atrakcyjna wizualnie. Szerokie możliwości konfiguracji pozwalają popuścić wodze kreatywności.

Stojaki reklamowe do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

Dostępne w naszej ofercie stojaki są przeznaczone do użytku zewnętrznego lub wewnętrznego. W pierwszym przypadku stosuje się nieco inne rozwiązania konstrukcyjne, aby stojaki lepiej znosiły warunki atmosferyczne, przede wszystkim wiatr. Moduły składające się z aluminiowych profili, płyt PCV z naniesioną grafiką są ustawione na specjalnych podstawach o wadze nawet 30 kg. W ten sposób nawet najsilniejszy wiatr nie powinien wpływać na ich stabilność. Z kolei stojaki wystawowe przeznaczone do użytku wewnętrznego to bardziej smukłe konstrukcje, a dzięki temu lżejsze. Przekłada się to na ich łatwiejsze i szybsze rozkładanie, jak również transport.

Stojaki wystawowe z nadrukiem

Najważniejszym elementem każdego stojaka jest grafika. W większości przypadków dostępne w naszej ofercie stojaki wystawowe zawierają płyty PCV, na które za sprawą nowoczesnych technologii drukarskich nanosimy wybraną przez klientów grafikę. Barwy przez wiele lat zachowują pierwotne nasycenie. Grafikę można bez przeszkód zmieniać dostosowując ją do potrzeb aktualnej ekspozycji. Nasi klienci mogą zdecydować się na nadruk dwu lub jednostronny.

Gdzie stojaki reklamowe znajdują zastosowanie?

Stojaki reklamowe należą do materiałów marketingowych o najszerszym zastosowaniu. Targi, konferencje i eventy to tylko wybrane przykłady okazji, w których firmy i marki wykorzystują to skuteczne narzędzie promocji. Wbrew nazwie, podobne stojaki spotkamy także w wielu innych miejscach. Bardzo często są one wykorzystywane w kinach. Używa się ich także organizując różnego rodzaju wystawy. Dla naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać praktycznie dowolną atrakcyjną i kreatywną kompozycję, która z pewnością zwróci uwagę odbiorców. Nasi klienci mogą także kupić u nas pojedyncze komponenty do stojaków, takie jak uchwyty i systemy linkowe.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.