Podstawy do flag Winder

Aktywne filtry

Flagi reklamowe – proste rozwiązanie z efektem WOW

 

Flaga pełni symboliczną rolę. Ten kawałek materiału jest wykorzystywany w różnorodnych formach jako symbol państwa, znak pokoju, komunikator, sygnał wizualny czy jako kod. Może być także znakiem rozpoznawczym profesjonalnej marki. Flagi reklamowe są za to często podstawowym elementem wyposażenia działu reklamy w firmie. Dumnie powiewają na wietrze przed siedzibą, na targach producentów oraz u partnerów biznesowych. Dobrze zaprojektowana flaga reklamowa jest w stanie sprawić, że nazwa Twojej marki zapadnie w pamięć potencjalnego klienta.

Rozstrzygnij, czy flaga promocyjna przyda się w promowaniu Twojej firmy i zapoznaj się z naszą ofertą.

 

Przegląd flag reklamowych

Posiadamy szeroką gamę produktów, które mogą spełnić Twoje oczekiwania. Dbamy o rygorystyczne procedury zapewniające najwyższą jakość flag, więc nie musisz martwić się o staranność i jakość wykonania.

Profesjonalne produkty występują w kilkunastu rozmiarach. Sam możesz wybrać czy wolisz poziomy czy pionowy maszt.

Proponujemy również kilka rodzajów montowania materiału. Popularnym rozwiązaniem jest oczkowanie. Jednak nie mniej dobrym jest też mocowanie za pomocą karabińczyków lub w sposób tunelowy.

 

Materiał na maszty reklamowe

Wybrany materiał idealnie sprawdza się w każdą pogodę. Z naszej strony dołożyliśmy wszelkich starań, aby produkt spełniał swoją rolę w słońce, deszcz oraz wietrzny dzień i nie tracił na jakości. Materiał zabezpieczono przed promieniowaniem UV, co zapobiega odbarwianiu się tkaniny.

Wszechobecny smog, spaliny samochodów i pył szybko powodują zabrudzenie flag. Zapewniamy, że wszystkie flagi firmowe możesz prać oraz prasować bez obawy o uszkodzenia lub utratę jakości.

Maszty reklamowe zostały stworzone ze specjalnego materiału, który został powleczony profesjonalnie wykonanym nadrukiem. Taki maszt może stanowić świetny znak rozpoznawczy Twojej marki. Każdy z daleka rozpozna Twoją firmę.

Wykonany nadruk charakteryzuje się mocnym przebiciem na drugą stronę, dzięki temu masz pewność, że klient nie przeoczy nazwy Twojej firmy.

 

Wybieraj produkty dobrej jakości

Taki mały element nie przeważy o sukcesie Twojej marki, ale może stanowić świetne uzupełnienie image’u biznesowego. Taki produkt łatwo złożyć i zabrać ze sobą na targi w najdalszych zakątkach świata. Dzięki wyborowi dobrego i trwałego produktu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Wykorzystaj swoją flagę w kampaniach reklamowych, na wydarzeniach publicznych czy okazyjnych przedsięwzięciach.

Dobrym zabiegiem marketingowym jest wykonanie zdjęć miejsc, w których twój maszt powiewa w tle. Podnosi to znacząco prestiż i uznanie nie tylko wśród klientów, ale również konkurencji. Zaznacz swoją obecność dzięki temu niedrogiemu kawałkowi materiału.

 

Odpowiadamy na wszystkie pytania

Jeśli zrodziły Ci się w głowie pytania, zachęcamy do kontaktu. Postaramy się dopasować produkt do oczekiwań i sprawić, że zostaniesz szczęśliwym właścicielem kolejnego znaku rozpoznawczego Twojej marki.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.