Stojaki na ulotki

Aktywne filtry

Dwustronny stojak na broszury wyposażony w 8 akrylowych półek, na których można ulożyć po 2 pliki ulotek w formacie A4. Konstrukcja na stabilych nóżkach, cała wykonana z anodowanego aluminium z chromowanymi dodatkami. Półki na ulotki wykonane z akrylu o grubości 4mm. Doskonały do salonów samochodowych, banków czy placówek medycznych.

Stojak na broszury MALL Wieszany

Cena 552,00 zł Cena podstawowa 690,00 zł

Jednostronny stojak na broszury wyposażony w 4 akrylowe półki, na których można ulożyć po 2 pliki ulotek w formacie A4. Konstrukcja przygotowana jest do montażu na ścianie, cała wykonana z anodowanego aluminium z chromowanymi dodatkami. Półki na ulotki wykonane z akrylu o grubości 4mm. Doskonały do salonów samochodowych, banków czy placówek medycznych.

Stojaki na ulotki A4

Pomimo szerokiej oferty branży reklamowej i różnych metod marketingowych, w wielu przypadkach tradycyjna forma reklamy jest nadal skuteczna i dobrze odbierana. Papierowe broszury informacyjne, doskonale prezentować się będą na profesjonalnym stojaku na ulotki. Dlaczego? Większość z nas uważa, że zdecydowanie lepiej wyglądają uporządkowane i estetycznie zaprezentowane ulotki, od tych rozrzuconych niedbale w przypadkowych miejscach. Co więcej, ulotki czy też katalogi informacyjne zaprezentowane w uporządkowany sposób, udowadniają profesjonalizm firmy, do której należą. Dlatego też oferujemy Państwu praktyczny nośnik reklamowy, przy pomocy którego, firmy z różnych branż mogą reklamować swoją działalność w wielu miejscach. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdzi się na uczelniach, w bankach, siedzibach instytucji publicznych lub w innych budynkach użyteczności publicznej. Miejsca, w których może przebywać większa liczba osób, potencjalnie zwiększają szanse na zainteresowanie Państwa firmą, dlatego też warto jest zadbać o zamieszczenie swojej reklamy, także w takich miejscach.

 

Estetyka i jakość wykonania

Jeśli zależy Państwu na zwróceniu uwagi klientów na papierowe materiały promocyjne w siedzibie firmy, idealnym rozwiązaniem będą nasze stojaki na ulotki. Producent, z racji swojego doświadczenia i znajomości rynku, jest tym podmiotem, u którego warto rozpocząć poszukiwania odpowiedniego wyposażenia. Właśnie dlatego polecamy współpracę z naszą firmą. ADLOVE, zajmuje się kompleksową obsługą poligraficznych artykułów reklamowych, posiada wieloletnie doświadczenie w branży i chętnie stosuje nowe technologie, aby podnosić jakość oferowanych produktów. Posiadamy w ofercie największy wybór dodatków pomocnych w reklamowaniu Państwa usług. W naszym asortymencie znajduje się m.in. wysokiej jakości stojak na ulotki A4, który jest jednym z najczęściej wykorzystywanych stabilizatorów na materiały reklamowe.

 

Wśród oferowanych modeli znajdują się stojaki minimalistyczne, jak również te o bardziej nowoczesnych kształtach. Każdy z nich posiada kilka poziomów, na których można umieścić broszury. Stojaki mają także różny typ wykończenia (akrylowe, przezroczyste itd.), dostosowany do indywidualnych potrzeb. Do produkcji stojaków na ulotki A4 użyto wysokiej jakości niezawodnych materiałów, takich jak aluminium czy chrom. Dzięki temu charakteryzują się one dużą wytrzymałością i niezawodnością. Wszystkie stojaki są bardzo stabilne i prezentują się estetycznie, doskonale eksponując Państwa materiały reklamowe i promocyjne. Co więcej, wspomniane akcesoria można z łatwością złożyć i w miarę potrzeby przetransportować. W komplecie znajdują się również wzmacniane walizki oraz wysokogatunkowe torby z wygodnymi szelkami do noszenia.

Nasze stojaki są niezawodnymi produktami, które będą doskonale służyć przez wiele lat. Inwestycja w tego typu element podtrzymujący jest tak naprawdę inwestycją w Państwa promocję i wizerunek.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.