Ścianki LED

Aktywne filtry

Mobilna ścianka reklamowa z krawędziowym podświetleniem LED. Doskonała na targi oraz promocje i eventy organizowane w galeriach handlowych. Duże rozmiary, efektowne doświetlenie, opcja zestawiania w ścianki narożne. 

Ścianka podświetlana LUMI to aluminiowa konstrukcja, składająca się z kilku profili, łączonych ze sobą za pomocą narożników. W profilach ścianki na stałe zostały umieszczone Ledy. Ścianka podświetlana LUMI jest świetnym wyborem dla firm organizujących eventy – grafika napina się na krawędziach konstrukcji i może być wielokrotnie wymieniana.  Ścianki wykonywane są na wymiar, rozmiar będzie więc dopasowany do indywidualnych oczekiwań klienta.

 

W celu wykonania wyceny prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@adlove.pl

Narożna ścianka reklamowa z krawędziowym podświetleniem LED. Duże rozmiary, równomierne doświetlenie, różne opcje ustawień umożliwiające zabudowanie stoisk targowych i punktów handlowych.

Ścianka podświetlana LUMI w kształcie litery L to aluminiowa konstrukcja, składająca się z anodowanych aluminiowych profili łączonych ze sobą za pomocą specjalnych narożników oraz łączników – w szybki i łatwy sposób można połączyć ze sobą wszystkie elementy ścianki. W profilach ścianki zostały na stałe zamontowane Ledy. Ścianki ekspozycyjne wykonywane są na wymiar, dzięki czemu można idealnie dopasować ich rozmiar do indywidualnych preferencji klienta.

W celu wykonania wyceny prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@adlove.pl

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.