Flagi i podstawy

Aktywne filtry

Flaga Winder Husar

Cena 46,00 zł

Odporna na trudne warunki flaga Winder (Flying banner), trwały maszt zbudowany jest z aluminium i włókna szklanego o najwyższej jakości. Wydruk na tkaninie flagowej wykonujemy jednostronnie, z mocnym przebiciem na drugą stronę. Podane rozmiary: 2,5m, 3,1m, 4,1m oraz 4,6m dotyczą orientacyjnej wysokości całego windera mierząc od ziemi. Średnica masztu przystosowana do podstaw z trzpieniem 16,7mm.

Flaga Winder Prosta

Cena 46,00 zł

Odporna na trudne warunki flaga Winder (Flying banner), trwały maszt zbudowany jest z aluminium i włókna szklanego o najwyższej jakości. Wydruk na tkaninie flagowej wykonujemy jednostronnie, z mocnym przebiciem na drugą stronę. Podane rozmiary: 2,5m, 3,1m, 4,1m oraz 4,6m dotyczą orientacyjnej wysokości całego windera mierząc od ziemi.

Flaga Winder Zaokrąglona

Cena 46,00 zł

Odporna na trudne warunki flaga Winder (Flying banner), trwały maszt zbudowany jest z aluminium i włókna szklanego o najwyższej jakości. Wydruk na tkaninie flagowej wykonujemy jednostronnie, z mocnym przebiciem na drugą stronę. Podane rozmiary: 2,5m, 3,1m, 4,1m oraz 4,6m dotyczą orientacyjnej wysokości całego windera mierząc od ziemi.

Flaga Winder Łezka

Cena 46,00 zł

Odporna na trudne warunki flaga Winder (Flying banner), trwały maszt zbudowany jest z aluminium i włókna szklanego o najwyższej jakości. Wydruk na tkaninie flagowej wykonujemy jednostronnie, z mocnym przebiciem na drugą stronę. Podane rozmiary: 2,5m, 3,1m, 4,1m oraz 4,6m dotyczą orientacyjnej wysokości całego windera mierząc od ziemi, przy kształcie łezka ta wysokość jest zwykle nieco niższa ze względu na mocniejsze wygięcie masztu.

Flaga, baner reklamowy, który skutecznie przyciąga uwagę

 

Flagi typu winder, to system reklamowy, który jest  jednym z najbardziej popularnych rodzajów zewnętrznej prezentacji firmy. Wykorzystywany jest nie tylko do reklamy sklepów i usług na plaży, jak mogłoby się wydawać,  ale także do ekspozycji nazwy czy logo firmy również w centrum miasta. Oczywiście, ze względu na swoją lekką i wygodną w demontażu formę, flagi mogą być także wykorzystywane jako baner reklamowy również i w innych miejscach. Świetną okazją mogą być np. różnego rodzaju targi, pokazy, eventy czy też szkolenia. Winder może być używany zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Jakość nadruku zapewnia odpowiednią widoczność i trwałość grafiki. Indywidualnie ustalone szczegóły nadruku, dają gwarancję, iż reklama będzie współgrać z charakterem Państwa firmy.  Chcąc odpowiedzieć na większość potrzeb naszych klientów, zapewniamy także szeroki wybór zarówno wymiarów, jak również i pozostałych elementów flag, aby dostosować je do każdego rodzaju podłoża, na którym będą użytkowane.

Winder – reklama nie tylko na plażę

 

Windery dostępne są w naszej ofercie w trzech wariantach kształtu: standard, łezka i zaokrąglony. Dysponujemy także flagami w trzech rozmiarach, przy czym najmniejszy to 2,5m. Winder, to unikalny i charakterystyczny sposób na wizualne utrwalenie nazwy Państwa firmy, potencjalnym klientom w każdym miejscu. Dzięki różnorodności podstaw, dostępnych w naszej ofercie, flagi mogą być użytkowane w różnych warunkach i na różnorodnym podłożu.  Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego też gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia i dostosowanie m.in. typu podstawy do rodzaju podłoża, na którym flaga będzie później prezentowana. W naszym katalogu znajdą Państwo podstawy typu:

 

• Szpic: idealnie sprawdzą się na bardzo miękkim podłożu, np. na piasku

• krzyżaki, które m.in. można zastosować na trawie;

• podstawy płaskie, które mogą być zastosowane zarówno na średnim jak i twardszym podłożu

• podstawa waterbase, która sprawdzi się podczas silniejszych podmuchów wiatru, gdyż można ją wypełnić wodą, co sprawi, że będzie bardziej stabilna i odpowiednio dociążona.

 

Dodatkowym zabezpieczeniem dla stabilności flagi, dostępnym w naszym sklepie jest koło wodne, które świetnie asekuruje flagę przed jej przewróceniem w trudnych lub zmiennych warunkach atmosferycznych. Maszty do winderów oferowanych w naszym katalogu, zbudowane są aluminium, a ich wykończenie zostało wykonane z włókna szklanego, co nadaje mu większą giętkość i odporność na naprężenia. Ponadto, włókno szklane pozwala nadać fladze odpowiedni kształt, a także zabezpiecza ją przed złamaniem w wyniku zbyt mocnego napięcia materiału.  W naszej ofercie znajdą więc Państwo flagi, które idealnie spełnią się, jako narzędzie marketingowe. Chcąc zatem skutecznie zareklamować swoją firmę i przyciągnąć uwagę każdego przechodnia, warto jest się zapoznać z naszym katalogiem lub skontaktować się z nami, w celu uzgodnienia zamówienia indywidualnego.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.