Strefa OUTDOOR

Aktywne filtry

Zewnętrzne banery reklamowe

Poszukując nowoczesnego i unikalnego sposobu, by zainteresować swoją reklamą potencjalnych klientów, przedstawiamy Państwu naszą ofertę w strefie OUTDOOR

Z powodzeniem możecie Państwo znaleźć tutaj jedne z najbardziej efektownych i charakterystycznych banerów reklamowych.

Balony reklamowe z nadrukiem, bo o nich mowa, idealnie sprawdzają się na eventach i wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, czyli wszędzie tam, gdzie reklama powinna być widoczna z daleka, ale jednocześnie na tyle wytrzymała, aby znieść różne warunki atmosferyczne. Ze względu na różnorodność wymagań, szeroka oferta balonów dostępnych w strefie OUTDOOR, pozwala dopasować odpowiedni ich rodzaj do indywidualnej potrzeby naszego Klienta. Nasza strefa Outdoor doskonale uzupełnia aktualne potrzeby rynku marketingowego, prezentując balony reklamowe z możliwością nadruku z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych.

 

Oferta dostosowana do Klienta

Ustalając indywidualnie potrzeby naszych Klientów, gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i pełne zaangażowanie w każdy projekt.

W strefie OUTDOOR znajdziecie Państwo aż 30 wzorów do wyboru.  Balony dostępne są w dwóch, najbardziej rozpoznawalnych kształtach – tradycyjny kształt balonu, oraz kuli. Każdy ze wzorów jest zaproponowany w różnych opcjach wielkości podstawy i wysokości, co pozwala na użycie ich na, stosunkowo niewielkich, powierzchniach zewnętrznych.

Z uwagi na swój charakterystyczny kształt, balony reklamowe w strefie OUTDOOR są tak przygotowane technologicznie, aby ich montaż był łatwy i wygodny w obsłudze, dlatego też ich napełnienie wynosi często mniej niż kilka minut! Nadruk, który zawsze ustalany jest indywidualnie, przygotowujemy w rozdzielczości 1440 dpi, co sprawia, że grafika jest wyraźna, a czcionka, czytelna. Ponadto jest on dostosowany do zmiennych warunków atmosferycznych. Między innymi dlatego właśnie, produkty te idealnie nadają się na prezentację zewnętrzną. Materiał, z którego są wykonane nasze balony reklamowe, jest również odporny na promieniowanie UV, zatem możemy zapewnić, że nadruk nie straci na jakości nawet po dłuższym czasie.

Wydarzenia plenerowe często charakteryzują się dość dużą dynamiką, zarówno pod kątem określonego programu imprezy, atmosfery czy też rozmów biznesowych. Doskonale rozumiemy, że niezależnie od warunków, odpowiednia reklama jest bardzo ważna. Często jest to tzw. pierwsze wrażenie, jakie firma robi na potencjalnym kliencie, dlatego też balony reklamowe oferowane Państwu w naszej strefie OUTDOOR, są przygotowane w taki sposób, aby w pełni podkreślić profesjonalizm i charakter Państwa firmy. Wielu klientów zapamiętuje pewne cechy charakterystyczne związane z danym produktem, zapewniamy, że balony reklamowe z naszej oferty, właśnie takie są.  Ich wygląd, a także jakość nadruku sprawią, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Zachęcamy zatem do zapoznania się z poniższym katalogiem.

W razie pytań, służymy pomocą i z przyjemnością odpowiemy na każde z nich.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.