Akcesoria i inne

Aktywne filtry

Satynowy, aluminiowy dystans przeznaczony do mocowania tabliczek informacyjnych i płyt z wydrukiem na systemach linkowych. Za pomocą tego elementu można wykonać zestaw tablic z nazwami firm, stojak wystawowy z obrazem na płycie pcv czy pleksi. Pasuje do linki 1,5mm, grubość płyt: 3-8mm, wymiary dystansu 16x24mm

Akcesoria dodatkowe

W ofercie naszego sklepu posiadamy także niezbędne akcesoria do systemów reklamowych dostępnych w sprzedaży. Do ścianek i rollupów, szczególnie polecamy torby transportowe, które nie tylko ochronią je przed uszkodzeniami lub zabrudzeniem, ale ułatwią także ich przenoszenie. Wysoko cenimy jakość i trwałość oferowanych produktów, dlatego też torby transportowe dostępne w naszym sklepie są uszyte z należytą dokładnością, zawierają także wzmocnienia materiału w miejscach, które są szczególnie narażone na przetarcia i zniszczenie. Chcąc zapewnić Państwa systemom reklamowym, jak najlepszą skuteczność, posiadamy w sprzedaży także reflektory, są to sprawdzone dodatki do rollupów czy ścianek. Dbając o odpowiednie wyposażenie ścianek, warto zwrócić uwagę także na ich oświetlenie. Odpowiednia prezentacja stoiska i prawidłowo oświetlona strefa reklamy, wzmacnia skuteczność promocji. Dobrze dobrane i ustawione reflektory, rozjaśnią przestrzeń wokół stanowiska lub skierują uwagę potencjalnych klientów na treść reklamową, umieszczoną na ściankach lub rollup'ach. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i Państwa pomysłu na reklamę. Z doświadczenia wiemy, że reflektor halogenowy będzie doskonale oświetlał każdą ściankę typu POPUP, a reflektor LED idealnie sprawdzi się przy oświetleniu ścianki tekstylnej.  Warto się nad tym zastanowić dokonując wyboru, aby uniknąć rozczarowania, że nie spełnia ono swojej roli lub naraziło Państwa na dodatkowe koszty.

 

Kreatywność i nowoczesność

Dbając o elegancki wystrój stoisk targowych naszych klientów, postanowiliśmy wykorzystać każdą przestrzeń i zaprezentować Państwu rozwiązania, które nie tylko będą innowacyjne, ale przede wszystkim skuteczne i wygodne. Z tego względu chcemy zaproponować Państwu możliwość zakupienia blatu montowanego na kufer do ścianek POPUP.

Pomysł jest interesujący, gdyż nie tylko dopełnia przestrzeń reklamową, ale jednocześnie sprawia, że pozornie przydatny tylko do transportu kufer, staje się idealną ladą promocyjną. Korzystając z tego rozwiązania zyskują Państwo dodatkowe miejsce do zaprezentowania swoich katalogów lub innych gadżetów reklamowych. Zachęcamy zatem do zapoznania się z katalogiem produktów, być może zainspiruje to Państwa do zastosowania niektórych rozwiązań i wzmocnić skuteczność swojej reklamy.

 

Zgubiony drążek do rollup’a? Zerwane taśmy lub zniszczona listwa do ścianki? Mamy na to radę! Poza wymienionymi już dodatkami, w kategorii Akcesoria, można także znaleźć części zamienne do długotrwałego korzystania z naszych produktów. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza w sytuacjach, gdy któryś z elementów ulegnie zniszczeniu lub zagubieniu. Nie ma więc konieczności zamówienia nowych banerów reklamowych, dysponujemy elementami, które w wyniku eksploatacji mogły ulec zużyciu. Wśród nich znajdziecie Państwo: drążek do rollup'a, panel PCV, listwy do ścianek, magnesy i taśmy zarówno magnetyczne jak i taśmy rzep oraz haczyk. Zapraszamy zatem do zapoznania się z szerokim wyborem produktów Adlove.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.