Menuboardy i stojaki plakatowe

Aktywne filtry

Stojak Infodesk dwustronny

Cena 68,94 zł Cena podstawowa 76,60 zł

Dwustonna ramka na plakaty dostosowana do warunków wewnętrznych i zewnętrznych. Wyposażona została w podstawę z taśmą klejącą umożliwiającą montaż w poziomie do blatu, lady czy dystrybutora na stacji paliw a także w pionie do witryny sklepu, ściany czy elewacji. Idealny nośnik informacyjny oraz stand reklamowy. Wydruk wsuwany z boku zabezpieczony jest uszczelką.

Czarne Menu Arc

Cena 395,00 zł

Czarny stojak reklamowy typu menuboard A4. Możliwość ustawienia ramki na plakat w pozycji pionowej lub poziomej. Wydruk zabezpiecza przezroczysta folia pcv. Nowoczesny, efektowny wygląd.

Flipchart REVERSO
  • Wyprzedaż!
  • -30%

Flipchart REVERSO

Cena 440,30 zł Cena podstawowa 629,00 zł

Flipchart o konstrukcji wykonanej na wzór potykacza reklamowego. Szeroka możliwość regulacji oraz dwustronna tablica magnetyczno-suchościeralna dają możliwość różnorodnego zastosowania. W pełni dopracowany stojak zawiera wszystkie potrzebne funkcje - zatrzaskową listwę na blok, ruchome haczyki, półeczkę na markery.

Menuboard Deco

Cena 269,00 zł

Dekoracyjny menuboard z ramką OWZ osadzoną na słupku i podstawie w szaro-srebrnym kolorze. Tego typu standy świetnie sprawdzają się jako znaki kierunkowe, stojaki informacyjne czy też menu przed lokalami gastronomicznymi.

Ramki OWZ to coraz bardziej popularne rozwiązanie umożliwiające prezentację plakatów graficznych lub informacyjnych. Każda ramka wyposażona jest w grubą folię antyrefleksyjną zabezpieczającą wydruk. System OWZ zamontowany w ramkach to prosty system Otwórz-Włóż-Zamknij, dzięki któremu będą Państwo mogli zmienić prezentowaną grafikę w kilka chwil. Ramka OWZ jest już przystosowana do powieszenia na ścianie ale w naszej ofercie proponujemy ramki w formie stojaków plakatowych, menuboardów czy standów kierunkowych. Stworzone z anodowanego aluminium stojaki reklamowe od Adlove są trwałe i odporne na upływ czasu. Jest to tanie rozwiązanie ekspozycji informacji, których treść zmienia się regularnie. 

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.