Potykacze i stojaki restauracyjne

Aktywne filtry

Wodoodporny potykacz zewnętrzny wyposażony w ulepszenia zapewniające stabilność, bezpieczeństwo i trwałość. Wydruk zabezpieczony folią anty UV oraz uszczelką, bezpieczne narożniki, szeroki profil 44mm, stabilna podstawa. Wodoodporność z certyfikatem IP56.

Czarny Potykacz ALU PREMIUM

Cena 369,00 zł

Solidny i stabilny potykacz reklamowy w kolorze czarnym do ekspozycji plakatów w rozmiarze B2. Szeroki profil 32mm, trwałe plecy z blachy ocynkowanej, folia zabezpieczająca w komplecie. Bardzo dokładnie wykonany, prosta wymiana wydruków dzięki systemowi OWZ.

Srebrny potykacz regulowany

Cena 285,00 zł

Potykacz reklamowy wyposażony w regulowane nóżki, które można złożyć dla łatwiejszego transportu i przechowywania. Konstrukcja aluminiowa, anodowany profil zatrzaskowy OWZ 25mm, folia zabezpieczająca wydruk oraz plecy z tworzywa sztucznego. Produkt wysokiej jakości.

Czarny potykacz regulowany

Cena 295,00 zł

Czarny potykacz reklamowy wyposażony w regulowane nóżki, które można złożyć dla łatwiejszego transportu i przechowywania. Konstrukcja aluminiowa, profil zatrzaskowy OWZ 25mm, folia zabezpieczająca wydruk oraz plecy z tworzywa sztucznego. Malowany proszkowo na kolor czarny.

Sztaluga MODERN szara

Cena 259,00 zł

Składana konstrukcja do ekspozycji grafiki na ramkach OWZ, tablicach czy obrazach. Wykonanie ze stali zapewnia stabilność nawet w ruchliwych miejscach. Regulowana wysokość montażu kołków pozwala na montaż grafiki w różnych rozmiarach. Oferta dotyczy samej sztalugi, ramki do dokupienia oddzielnie.

Sztaluga MODERN czarna

Cena 259,00 zł

Składana sztaluga w kolorze czarnym do ekspozycji grafiki na ramkach OWZ, tablicach czy obrazach. Wykonanie ze stali zapewnia stabilność nawet w ruchliwych miejscach. Regulowana wysokość montażu kołków pozwala na montaż grafiki w różnych rozmiarach. Oferta dotyczy samej sztalugi, ramki do dokupienia oddzielnie.

Flipchart REVERSO

Cena 503,20 zł Cena podstawowa 629,00 zł

Flipchart o konstrukcji wykonanej na wzór potykacza reklamowego. Szeroka możliwość regulacji oraz dwustronna tablica magnetyczno-suchościeralna dają możliwość różnorodnego zastosowania. W pełni dopracowany stojak zawiera wszystkie potrzebne funkcje - zatrzaskową listwę na blok, ruchome haczyki, półeczkę na markery.

Wysoki, czarny potykacz reklamowy z ramką na plakat typu slide-in. Większa niż przy standardowych potykaczach powierzchnia reklamowa. Nadaje się do zastosowania na zewnątrz tylko w pogodne i bezwietrzne dni. Możliwość napełnienia podstawy wodą lub piaskiem poprawia stabilność stojaka.

Wysoki potykacz reklamowy z ramką na plakat typu slide-in. Większa niż przy standardowych potykaczach powierzchnia reklamowa. Nadaje się do zastosowania na zewnątrz tylko w pogodne i bezwietrzne dni. Możliwość napełnienia podstawy wodą lub piaskiem poprawia stabilność stojaka.

Stabilny stojak restauracyjny, idealny do prezentacji treści w formacie 4xA4, charakteryzuje się solidnym wykonaniem i stylowym wyglądem. Wytrzymała i trwałą konstrukcja. Funkcjonalność stojaka podkreśla transparentna gablota, umożliwiająca łatwe mocowanie kart menu za pomocą magnesów oraz czytelną ekspozycję. Tablica może być montowana zarówno w pionie, jak i w poziomie, co zwiększa jej wszechstronność.

Sztaluga MODERN WOOD Natural

Cena 259,00 zł

Składana sztaluga drewniana do ekspozycji grafiki na ramkach OWZ, tablicach czy obrazach. Wykonana w Polsce z drewna sosnowego z certyfikatem Lasów Państwowych. Regulowana wysokość montażu kołków pozwala na montaż grafiki w różnych rozmiarach. Oferta dotyczy samej sztalugi, ramki do dokupienia oddzielnie.

Sztaluga MODERN WOOD Biała

Cena 259,00 zł

Składana sztaluga drewniana do ekspozycji grafiki na ramkach OWZ, tablicach czy obrazach. Wykonana w Polsce z drewna sosnowego z certyfikatem Lasów Państwowych. Regulowana wysokość montażu kołków pozwala na montaż grafiki w różnych rozmiarach. Oferta dotyczy samej sztalugi, ramki do dokupienia oddzielnie.

Potykacze reklamowe od producenta

Potykacz reklamowy to innymi słowy rozkładany stojak z obustronną powierzchnią przeznaczoną na treści marketingowe. Jeśli zależy Państwu na tym, aby firmowe produkty i usługi trafiły do świadomości potencjalnych klientów w wybranej lokalizacji, doskonałym rozwiązaniem będą potykacze reklamowe Producent akcesoriów poligraficzno-reklamowych to podmiot, do którego warto udać w pierwszej kolejności przy planowaniu strategii uwzględniającej taką formę promocji. ADLOVE oferuje szeroki wybór narzędzi i materiałów z gwarancją najwyższej jakości i atrakcyjnej ceny.

W naszym asortymencie znajdują się m.in. menu, sztalugi, ramki LED oraz wspomniane wcześniej potykacze Producent ADLOVE to doświadczony gracz na rynku akcesoriów do obsługi reklamowych materiałów poligraficznych. Oferujemy produkty w wielu różnych wariantach. Wśród potykaczy znajdują się zarówno modele przeznaczone do wystawiania na zewnątrz, jak również stworzone z myślą o ekspozycji wewnętrznej. Stojaki są dostępne w popularnych formatach: A1, A2, B1, B2 i innych. Poszczególne potykacze wykonano z wytrzymałych i solidnych materiałów, takich jak PVC oraz aluminium. W serii outdoorowej potykacze mają specjalne zbiorniki obciążające na piasek lub wodę, dzięki czemu nie przewrócą się nawet podczas silnego wiatru. Poszczególne produkty wyposażono w system ramek OWZ i grubą folię, która zabezpiecza wydruk.

Potykacze reklamowe są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców i organizatorów wydarzeń, którzy chcą, aby ich komunikaty dotarły do szerokiego grona odbiorców. Wysokiej jakości, estetyczny potykacz świadczy o profesjonalizmie firmy, która eksponuje plakaty. Ponadto potykacz zabezpiecza papierowe materiały reklamowe przed deszczem i przypadkowym nadszarpnięciem, dzięki czemu będzie można korzystać przez długi czas. Warto zainwestować w tego typu niezbędne akcesoria.

Potykacze drewniane

Potykacze reklamowe to bardzo proste urządzenia i uniwersalny sposób na promocję firmy, umożliwiający codzienną (a nawet częstszą) zmianę ekspozycji. Poza reklamą potykacz drewniany spełnia jeszcze jedną funkcję: podnosi renomę sklepu czy punktu usługowego. Ten lekki stojak można bez trudu wystawić, przenieść albo schować. Użyte materiały sprawiają, że jest trwały i odporny na czynniki atmosferyczne: bez problemu może stanąć na zewnątrz i służyć z powodzeniem przez lata. Na potykaczu można umieścić dowolną reklamę, hasło, informację o promocji, aktualne menu restauracji itp.

Do zalet potykacza należy:

- niewysoka cena;

- prostota „obsługi”;

- możliwość zastosowania niemal w każdym miejscu;

- niewielkie rozmiary;

- trwałość;

- duże możliwości reklamowe;

- estetyczny wygląd;

- łatwość zmiany treści reklamowej.

Wygodny sposób na reklamę

Potykacze to równie skuteczny, jak i prosty sposób na reklamę. Są niedrogie, a dają spore możliwości. Wystawia się je na chodniku przed firmą, restauracją, kawiarnią lub innym lokalem czy punktem usługowym. Dzięki temu zachęca się potencjalnych klientów do wejścia, informuje o promocji lub ciekawym asortymencie. Na takim stojaku można codziennie zmieniać tekst reklamowy, uaktualniać ofertę i zaciekawiać przechodniów nowym sloganem. Potykacze można też ustawiać w centrach handlowych. Od lat są jedną z bardziej dostępnych i doskonale sprawdzających się form reklamy.

Zapraszamy do zakupienia tego produktu w naszym sklepie!

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.