Flagi reklamowe

Aktywne filtry

Flaga Winder Husar

Cena 46,00 zł

Odporna na trudne warunki flaga Winder (Flying banner), trwały maszt zbudowany jest z aluminium i włókna szklanego o najwyższej jakości. Wydruk na tkaninie flagowej wykonujemy jednostronnie, z mocnym przebiciem na drugą stronę. Podane rozmiary: 2,5m, 3,1m, 4,1m oraz 4,6m dotyczą orientacyjnej wysokości całego windera mierząc od ziemi. Średnica masztu przystosowana do podstaw z trzpieniem 16,7mm.

Flaga Winder Prosta

Cena 46,00 zł

Odporna na trudne warunki flaga Winder (Flying banner), trwały maszt zbudowany jest z aluminium i włókna szklanego o najwyższej jakości. Wydruk na tkaninie flagowej wykonujemy jednostronnie, z mocnym przebiciem na drugą stronę. Podane rozmiary: 2,5m, 3,1m, 4,1m oraz 4,6m dotyczą orientacyjnej wysokości całego windera mierząc od ziemi.

Flaga Winder Zaokrąglona

Cena 46,00 zł

Odporna na trudne warunki flaga Winder (Flying banner), trwały maszt zbudowany jest z aluminium i włókna szklanego o najwyższej jakości. Wydruk na tkaninie flagowej wykonujemy jednostronnie, z mocnym przebiciem na drugą stronę. Podane rozmiary: 2,5m, 3,1m, 4,1m oraz 4,6m dotyczą orientacyjnej wysokości całego windera mierząc od ziemi.

Flaga Winder Łezka

Cena 46,00 zł

Odporna na trudne warunki flaga Winder (Flying banner), trwały maszt zbudowany jest z aluminium i włókna szklanego o najwyższej jakości. Wydruk na tkaninie flagowej wykonujemy jednostronnie, z mocnym przebiciem na drugą stronę. Podane rozmiary: 2,5m, 3,1m, 4,1m oraz 4,6m dotyczą orientacyjnej wysokości całego windera mierząc od ziemi, przy kształcie łezka ta wysokość jest zwykle nieco niższa ze względu na mocniejsze wygięcie masztu.

Windery –  Twój znak rozpoznawczy w każdym miejscu

 

Właśnie tworzysz swoją przestrzeń? Planujesz spopularyzować swoją markę? Zgłosiłeś się do wystąpienia na targach handlowych? A może wspomagasz lokalną społeczność? Chciałbyś, żeby w Tych miejscach było widać, z kim ludzie mają do czynienia? Nic prostszego.  Uniwersalne, stosunkowo tanie rozwiązanie dla osób poszukujących pomysłów na rozreklamowanie swojej firmy –  windery, tj. wietrzne banery. Jeśli ciekawi Cię, co przygotowaliśmy dla Ciebie, zapoznaj się z naszymi produktami.

 

Windery reklamowe rozwiązaniem na niepogodę

Maszt reklamowy jest wprost stworzony do prezentacji. Lekka konstrukcja, nieco zaokrąglony kształt, profesjonalnie wykonana grafika stanowią idealne połączenie marketingowe. Windery mają wiele zalet, a wśród nich:

        rozmiar –  mogą mieć nawet kilka metrów wysokości, co sprawi że Twoja firma będzie widoczna z daleka

        prosta, aluminiowa rama

        materiał, z którego została stworzony objęty jest gwarancją trwałości

        intuicyjne składanie - za pomocą kilka wprawnych ruchów złożysz go do rozmiarów małej paczki

        łatwy transport –  wrzuć go do bagażnika i rusz przed siebie.

 

Materiał na windery

Tkaniny naszej produkcji charakteryzują się wysoką jakością.  Podczas ich tworzenia wykorzystaliśmy właściwości włókna szklanego, dzięki czemu nie straszny im mocny wiatr, deszcz czy słońce. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz produkt cechował się trwałością, tak żeby spełniał swoją rolę przez wiele lat.

W procesie tworzenia zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły –  opracowaliśmy metody perfekcyjnego nakładania grafiki oraz przetestowaliśmy odporność na warunki atmosferyczne.

Istnieje możliwość wykonania flagi w różnym kształcie, np. żagla, husarki czy łezki. Zastanów się, która wydaje Ci się najbardziej odpowiednia.

 

Podstawa do flagi reklamowej

Istotnym elementem windera jest jego podstawa. Musi być mocna i stabilna, żeby utrzymać lekki maszt podatny na działanie wiatru. Nie ma nic gorszego niż uciekająca flaga, na której widnieje Twoje logo. Może stanowić zagrożenie dla ludzi oraz zaśmiecać środowisko, co nie jest mile widziane.

Wśród proponowanych produktów wyróżnia się podstawy stalowe wypełnione betonem oraz plastikowe, które napełnia się wodą.

 

Różnią się przede wszystkim kształtem oraz wagą, co może być ważne, jeśli planujesz używać windera w trudnych warunkach jak plaża czy góry.

Dla osób organizujących wydarzenia plenerowe najbardziej rekomendowanym rozwiązaniem są lekkie koła wodne. Dzięki temu, że składają się do niewielkich rozmiarów można je łatwo przewozić, a na miejscu szybko uzupełnić wodą.

 

Być może skuszą Cię stalowe podstawy do flagi reklamowej. Są delikatne, nie zwracają na siebie uwagi, a dzięki czarnemu kolorowi stanowią gustowne połączenie z barwnym materiałem reklamowego windera. To doskonały wybór dla osób ceniących spójny wygląd aranżacji reklamowych.

 

Dobra jakość za dobrą cenę

Nie zwlekaj z zakupem naszego produktu. Zadecyduj o wielkości masztu, modelu podstawy oraz rodzaju nadruku. Za sprawą tak prostej rzeczy sprawisz, że będziesz rozpoznawalny nawet z dużych odległości. 

Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby produkt był maksymalnie dopasowany, a Ty zadowolony.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.