Potykacze i ramki

Aktywne filtry

Stojak Infodesk dwustronny

Cena 68,94 zł Cena podstawowa 76,60 zł

Dwustonna ramka na plakaty dostosowana do warunków wewnętrznych i zewnętrznych. Wyposażona została w podstawę z taśmą klejącą umożliwiającą montaż w poziomie do blatu, lady czy dystrybutora na stacji paliw a także w pionie do witryny sklepu, ściany czy elewacji. Idealny nośnik informacyjny oraz stand reklamowy. Wydruk wsuwany z boku zabezpieczony jest uszczelką.

Czarne Menu Arc

Cena 395,00 zł

Czarny stojak reklamowy typu menuboard A4. Możliwość ustawienia ramki na plakat w pozycji pionowej lub poziomej. Wydruk zabezpiecza przezroczysta folia pcv. Nowoczesny, efektowny wygląd.

Flipchart REVERSO

Cena 503,20 zł Cena podstawowa 629,00 zł

Flipchart o konstrukcji wykonanej na wzór potykacza reklamowego. Szeroka możliwość regulacji oraz dwustronna tablica magnetyczno-suchościeralna dają możliwość różnorodnego zastosowania. W pełni dopracowany stojak zawiera wszystkie potrzebne funkcje - zatrzaskową listwę na blok, ruchome haczyki, półeczkę na markery.

Menuboard Deco

Cena 269,00 zł

Dekoracyjny menuboard z ramką OWZ osadzoną na słupku i podstawie w szaro-srebrnym kolorze. Tego typu standy świetnie sprawdzają się jako znaki kierunkowe, stojaki informacyjne czy też menu przed lokalami gastronomicznymi.

Wodoodporny potykacz zewnętrzny wyposażony w ulepszenia zapewniające stabilność, bezpieczeństwo i trwałość. Wydruk zabezpieczony folią anty UV oraz uszczelką, bezpieczne narożniki, szeroki profil 44mm, stabilna podstawa. Wodoodporność z certyfikatem IP56.

Czarny Potykacz ALU PREMIUM

Cena 369,00 zł

Solidny i stabilny potykacz reklamowy w kolorze czarnym do ekspozycji plakatów w rozmiarze B2. Szeroki profil 32mm, trwałe plecy z blachy ocynkowanej, folia zabezpieczająca w komplecie. Bardzo dokładnie wykonany, prosta wymiana wydruków dzięki systemowi OWZ.

Srebrny potykacz regulowany

Cena 285,00 zł

Potykacz reklamowy wyposażony w regulowane nóżki, które można złożyć dla łatwiejszego transportu i przechowywania. Konstrukcja aluminiowa, anodowany profil zatrzaskowy OWZ 25mm, folia zabezpieczająca wydruk oraz plecy z tworzywa sztucznego. Produkt wysokiej jakości.

Czarny potykacz regulowany

Cena 295,00 zł

Czarny potykacz reklamowy wyposażony w regulowane nóżki, które można złożyć dla łatwiejszego transportu i przechowywania. Konstrukcja aluminiowa, profil zatrzaskowy OWZ 25mm, folia zabezpieczająca wydruk oraz plecy z tworzywa sztucznego. Malowany proszkowo na kolor czarny.

Sztaluga MODERN szara

Cena 259,00 zł

Składana konstrukcja do ekspozycji grafiki na ramkach OWZ, tablicach czy obrazach. Wykonanie ze stali zapewnia stabilność nawet w ruchliwych miejscach. Regulowana wysokość montażu kołków pozwala na montaż grafiki w różnych rozmiarach. Oferta dotyczy samej sztalugi, ramki do dokupienia oddzielnie.

Sztaluga MODERN czarna

Cena 259,00 zł

Składana sztaluga w kolorze czarnym do ekspozycji grafiki na ramkach OWZ, tablicach czy obrazach. Wykonanie ze stali zapewnia stabilność nawet w ruchliwych miejscach. Regulowana wysokość montażu kołków pozwala na montaż grafiki w różnych rozmiarach. Oferta dotyczy samej sztalugi, ramki do dokupienia oddzielnie.

Wysoki, czarny potykacz reklamowy z ramką na plakat typu slide-in. Większa niż przy standardowych potykaczach powierzchnia reklamowa. Nadaje się do zastosowania na zewnątrz tylko w pogodne i bezwietrzne dni. Możliwość napełnienia podstawy wodą lub piaskiem poprawia stabilność stojaka.

Wysoki potykacz reklamowy z ramką na plakat typu slide-in. Większa niż przy standardowych potykaczach powierzchnia reklamowa. Nadaje się do zastosowania na zewnątrz tylko w pogodne i bezwietrzne dni. Możliwość napełnienia podstawy wodą lub piaskiem poprawia stabilność stojaka.

Stabilny stojak restauracyjny, idealny do prezentacji treści w formacie 4xA4, charakteryzuje się solidnym wykonaniem i stylowym wyglądem. Wytrzymała i trwałą konstrukcja. Funkcjonalność stojaka podkreśla transparentna gablota, umożliwiająca łatwe mocowanie kart menu za pomocą magnesów oraz czytelną ekspozycję. Tablica może być montowana zarówno w pionie, jak i w poziomie, co zwiększa jej wszechstronność.

Sztaluga MODERN WOOD Natural

Cena 259,00 zł

Składana sztaluga drewniana do ekspozycji grafiki na ramkach OWZ, tablicach czy obrazach. Wykonana w Polsce z drewna sosnowego z certyfikatem Lasów Państwowych. Regulowana wysokość montażu kołków pozwala na montaż grafiki w różnych rozmiarach. Oferta dotyczy samej sztalugi, ramki do dokupienia oddzielnie.

Sztaluga MODERN WOOD Biała

Cena 259,00 zł

Składana sztaluga drewniana do ekspozycji grafiki na ramkach OWZ, tablicach czy obrazach. Wykonana w Polsce z drewna sosnowego z certyfikatem Lasów Państwowych. Regulowana wysokość montażu kołków pozwala na montaż grafiki w różnych rozmiarach. Oferta dotyczy samej sztalugi, ramki do dokupienia oddzielnie.

Ramki i potykacze

Ramki i potykacze to sprawdzony i dość popularny sposób prezentacji plakatów, ulotek czy informacji handlowych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.  Zarówno ramki jak i potykacze są obecnie dostępne w wersjach zmodyfikowanych, co wydłuża ich żywotność, a także zapewnia większy wachlarz możliwości reklamowych. Cenimy jakość i rzetelność oferowanych przez nas usług i produktów, dlatego też dokłądamy wszelkich starań, aby zarówno materiał z których wykonane są nasze produkty, jak i nadruki przez nas wykonywane, spełniały Państwa oczekiwania. Dlatego też korzystając z naszego doświadczenia, prezentujemy produkty spełniające nasze wymagania, jednocześnie zapewniając Państwu satysfakcję z ich użytkowania. 

 

Rodzaj dobrany do miejsca ekspozycji

Jeśli chcą Państwo zaopatrzyć się w system reklamowy do prezentacji wewnętrznej, to serdecznie polecamy potykacze ALU z systemem ramek OWZ umożliwiającym szybką i prostą wymianę grafiki. Materiał, z których są wykonane potykacze ALU, to aluminium, lekki stop metalu, umożliwiający łatwe przenoszenie i rozstawienie stojaka. Specjalnie zaprojektowany system ramek, pozwala w łatwy sposób wymienić grafikę, co znacznie usprawnia aktualizowanie różnego rodzaju informacji. Potykacze wewnętrzne, sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zależeć będzie Państwu na szybkim i sprawnym poinformowaniu pewną grupę osób, oraz na łatwym dostępie do stojaka, celem np. aktualizacji danych. Idealnym miejscem na zastosowanie tego rodzaju systemu reklamowego mogą być szkolenia, targi, punkty informacyjne itp. Pozostałe rozwiązania reklamowe, takie jak ramki LED z długim, 4 metrowym kablem, ramki OWZ do powieszenia na ścianie, stojaki MENU, sztalugi oraz stojaki z ramką OWZ, idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie będą chcieli Państwo zapewnić dostęp do informacji lub reklamy wszystkim, bez zagrożenia, że ogłoszenie, informacja czy reklama nie zostanie zauważona. Wszystkie wymienione powyżej systemy są dostepne w katalogu ramek i potykaczy.

 

Inne rozwiązania sprawdzą się w przypadku ekspozycji grafik na zewnątrz. Doskonałym rozwiązaniem będą potykacze typu: Waterbase i Heavy, których podstawa jest zaprojektowana w zupełnie inny sposób.  Są one cięższe od potykaczy ALU, dlatego też gwarantują stabilność podczas zmiennych warunków atmosferycznych  takich jak np. powiewy wiatru. Osobną ofertę stanowią tradycyjne potykacze drewniane, które również mamy w ofercie, a które często możemy spotkać przy restauracjach, pubach czy też niewielkich kawiarniach. Ich ponadczasowy wygląd i charakter, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób ceniących sobie klasykę i tradycję.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie systemy reklamowe są wyposażone w odpowiedniej grubości folie zabezpieczające wydruki. Jest to ważny element, głownie w zewnętrznych systemach reklamowych. Antyrefleksyjna folia, pochłania refleksy świetlne, które z czasem wpływają na ostrość wydruku i skutecznie utrudniają lub uniemożliwiają swobodne zapoznanie się z jego treścią. Pozwala to na długotrwałe użytkowanie materiałów reklamowych!  

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.