Ramy LED

Aktywne filtry

Ramka podświetlana LEDTEX

Cena 1 654,00 zł

Ramka reklamowa do witryny, na ścianę lub do podwieszenia do sufitu. Aluminiowa rama z podświetleniem LED na froncie. W opcji dwustronnej wydruk umieszczony z tyłu ramy nie jest podświetlony. Wydruk wykonywany na tkaninie do podświetleń można samodzielnie wymieniać. Grubość ramy to jedynie 46mm. W komplecie system linkowy do powieszenia ramy. Wykonujemy tego typu ramy także na indywidualne zamówienie w innych rozmiarach.

Naścienna ścianka reklamowa z krawędziowym podświetleniem LED. Duże rozmiary, równomierne doświetlenie, prosta wymiana grafiki.

Ścianka Wieszana LUMI to ścianka reklamowa o konstrukcji wykonanej z aluminium, składająca się z profili łączonych ze sobą za pomocą narożników oraz łączników. Podświetlenie usytuowane jest na krawędziach konstrukcji. Po zamocowaniu na ścianie w salonie handlowym, galerii czy recepcji firmy ścianka podświetlana Lumi będzie stanowić doskonałą powierzchnię do promocji i ekspozycji elementów wizualizacji oraz obrandowania. Grafika może być wielokrotnie wymieniana, co jest dużym ułatwieniem – można zrobić to samemu bez użycia narzędzi. Rozmiary ścianki są dopasowywane do indywidualnych potrzeb klienta.

W celu wykonania wyceny prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@adlove.pl

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.