Ścianki i ramy tekstylne SEG

Aktywne filtry

Ścianka reklamowa z profili aluminiowych z wydrukiem jedno lub dwustronnym na materiale tekstylnym. Bardzo prosta wymiana grafiki. 

Ścianka ALUTEKSTIL46 robiona na wymiar, rewelacyjnie sprawdzi się jako skuteczny przekaz marketingowy w dowolnym miejscu. Można jej użyć nie tylko do prezentacji oferty czyw ekspozycji sklepu, sprawdzi się również jako tło do zdjęć, gdyż z racji użycia tekstyliów nie odbija flesza. Nie potrzeba żadnych narzędzi do jej montażu, jedynie niewielki kluczyk dołączony w zestawie, z demontażem jest równie łatwo. Natomiast z myślą o wygodzie naszych Klientów zamówione profile możemy odpowiednio dociąć – to znacznie ułatwi transport całej ścianki. Możemy także przygotować konstrukcję w wersji wolnostojącej, wiszącej na ścianie czy podwieszanej do sufitu oraz tworzyć inne kształty czy konfiguracje, łącznie z elementami zabudowy targowej.

W celu wykonania wyceny prosimy o kontakt mailowy: biuro@adlove.pl

Ścianka tekstylna narożna. Dowolny wymiar, prosty montaż, wymienna grafika.

Ścianka Alutekstil "L" wykonana została z profili aluminiowych składanch w szybki i prosty sposób za pomocą niewielkich narożników i łączników. Grafikę do tej ścianki można wykonać zarówno w wersji jedno jak i dwustronnej na tkaninie. Konstrukcję ścianki możemy wykonać na dowolny wymiar oraz zmienić liczbę skrzydeł aby uzyskać zabudowę w kształcie litery C.

Tego typu ścianka tekstylna świetnie sprawdzi się jako zabudowa stoiska targowego czy tło na event lub promocję. Ścianki reklamowe narożne świetnie sprawdzają się jako boksy, czyli wygrodzenie przestrzeni. 

W celu wykonania wyceny prosimy o kontakt: biuro@adlove.pl

Ścianki typu SEG

Naszą ofertę ścianek SEG kierujemy do firm, którym zależy na efektownej reklamie albo wykorzystaniu ich w różnego rodzaju aranżacjach. Ścianki te znajdują zastosowanie podczas eventów, konferencji, wystaw czy targów branżowych. Mogą także posłużyć jako stały element ekspozycji, np. w sklepie, biurze czy restauracji.
Ścianki SEG są wykonane z aluminiowych konstrukcji, o niewidocznych od frontu profilach. Dzięki temu umieszczona na tkaninie grafika, rozciągnięta pomiędzy obszarem ścianki, wygląda bardzo ekskluzywnie i profesjonalnie. Idealnie wpisze się zatem w oczekiwania wymagających klientów, którym zależy na przyciągnięciu uwagi odbiorców.

Zalety ścianek SEG

Stelaż ścianki SEG wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, co zapewnia długotrwały czas użytkowania, a jednocześnie gwarantuje lekkość i mobilność konstrukcji. Kolejną zaletą jest wysoka jakość wydruku na odpowiedniej tkaninie, a także możliwość wymiany grafiki wedle potrzeb. Dostępne w ofercie AdLove ścianki SEG występują w różnych rozmiarach i kształtach, dlatego bez problemu stworzysz z nich skrojoną na miarę kompozycję, dopasowaną do wybranej przestrzeni. Montaż i demontaż produktu są niezwykle proste, dlatego z powodzeniem można go wykorzystywać okazjonalnie, np. podczas konferencji czy eventów.

Ścianki SEG – poznaj ofertę AdLove

Jeśli zależy Ci na nietuzinkowej reklamie wysokiej jakości albo pragniesz stworzyć dekorację wybranej przestrzeni, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Ścianki SEG to połączenie wysokiej jakości, kreatywności i przede wszystkim szerokiego wachlarza możliwości. Dostępne są u nas zarówno ścianki i określonych wymiarach, jak i opcja stworzenia projektu na wymiar. Dzięki temu bez problemu dopasujesz produkt do swoich potrzeb.
Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy, a w razie pytań – skontaktuj się z nami. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w wyborze!

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.