Stojaki plakatowe

Aktywne filtry

Stojak Infodesk dwustronny

Cena 68,94 zł Cena podstawowa 76,60 zł

Dwustonna ramka na plakaty dostosowana do warunków wewnętrznych i zewnętrznych. Wyposażona została w podstawę z taśmą klejącą umożliwiającą montaż w poziomie do blatu, lady czy dystrybutora na stacji paliw a także w pionie do witryny sklepu, ściany czy elewacji. Idealny nośnik informacyjny oraz stand reklamowy. Wydruk wsuwany z boku zabezpieczony jest uszczelką.

Flipchart REVERSO

Cena 503,20 zł Cena podstawowa 629,00 zł

Flipchart o konstrukcji wykonanej na wzór potykacza reklamowego. Szeroka możliwość regulacji oraz dwustronna tablica magnetyczno-suchościeralna dają możliwość różnorodnego zastosowania. W pełni dopracowany stojak zawiera wszystkie potrzebne funkcje - zatrzaskową listwę na blok, ruchome haczyki, półeczkę na markery.

Menuboard Deco

Cena 269,00 zł

Dekoracyjny menuboard z ramką OWZ osadzoną na słupku i podstawie w szaro-srebrnym kolorze. Tego typu standy świetnie sprawdzają się jako znaki kierunkowe, stojaki informacyjne czy też menu przed lokalami gastronomicznymi.

Stojaki plakatowe

Standy, czyli stojaki plakatowe znajdują zastosowanie w wielu współczesnych formach reklamy wizualnej. Chociaż przybierają różne kształty i rozmiary, ich rola pozostaje niezmienna – zaintrygowanie odbiorcy znajdującą się na grafice informacją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą stojaki od różnych konstrukcjach, rozmiarach i wykonane z różnych materiałów. Każdy klient znajdzie tutaj stojak idealnie dopasowany do własnych potrzeb.

Standy jako menu

Standy przyjmują różne formy, a jedną z ciekawszych jest menu. W tym przypadku stojak ma odpowiednio niską wysokość, a ramka z grafiką ułożona jest w pochylonej pozycji. Wszystko po to, by odbiorca mógł w komfortowych warunkach zapoznać się z zaprezentowaną na stojaku treścią. Tego typu materiały reklamowe spotkamy przede wszystkim przed wejściem do restauracji i barów, gdzie ich zadaniem jest zachęcenie klientów do odwiedzin. Potencjalni goście zanim ominą lokal z chęcią sprawdzą, jakie dania są serwowane wewnątrz. Zaopatrzenie lokalu w taki stojak z pewnością przełoży się na wyższe obroty. Ramka OWZ pozwala z kolei zmieniać grafikę znajdującą się wewnątrz, nawet codziennie, dzięki czemu restauratorzy mogą uwzględniać aktualne promocje. To celny strzał z marketingowego punktu widzenia.

Stojaki plakatowe z ramką zatrzaskową OWZ

Typowe stojaki plakatowe mają całkowicie pionową postawę. W naszym asortymencie znajdą Państwo różnorodne modele dostosowane do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Różnią się pomiędzy sobą rozmiarami i rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Zwykle posiadają ramkę OWZ. Dzięki temu codziennie można zmieniać znajdującą się wewnątrz grafikę. Tego typu stojaki mogą być również wyposażone w specjalne kieszonki na ulotki. Odbiorca zaintrygowany komunikatem znajdującym się na grafice ma szansę zaczerpnąć w ten sposób jeszcze więcej informacji. A na tym polega przecież skuteczny marketing. Ostateczny efekt zależy także od grafiki. Na szczęście jesteśmy w stanie przygotować niezwykle atrakcyjne nadruki, które z pewnością przykują uwagę odbiorców.

Standy w formie sztalug

Jeszcze inne standy przyjmują formę sztalug. Ich przeznaczenie jest podobne, ale mają dodatkowe zalety w postaci lekkiej konstrukcji i stosunkowo prostego składania. Dzięki temu można bez problemu transportować je z miejsca na miejsce wewnątrz budynku lub w razie potrzeby z łatwością przewozić na teren kolejnych eventów.

W jaki sposób wykorzystać standy?

Standy dostępne w naszej ofercie mogą pełnić rozmaite funkcje. Nie bez powodu spotykamy je na targach, konferencjach i różnego rodzaju eventach. Niekiedy stanowią drogowskazy dla odwiedzających, w innych przypadkach pełnią funkcję typowo reklamową. Jeśli kryje się w nich dobrze przygotowana grafika, z pewnością ten rodzaj reklamy będzie skuteczny. Stojaki można wykorzystać ponadto na wystawach, w punktach informacyjnych czy też obiektach usługowych. Ich zastosowanie jest w zasadzie nieograniczone, a solidna konstrukcja, która wyróżnia nasze produkty zapewni trwałość przez wiele lat ku uciesze zadowolonych klientów.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.