Potykacze aluminiowe 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Potykacze reklamowe od producenta

Potykacz reklamowy to innymi słowy rozkładany stojak z obustronną powierzchnią przeznaczoną na treści marketingowe. Jeśli zależy Państwu na tym, aby firmowe produkty i usługi trafiły do świadomości potencjalnych klientów w wybranej lokalizacji, doskonałym rozwiązaniem będą potykacze reklamowe Producent akcesoriów poligraficzno-reklamowych to podmiot, do którego warto udać w pierwszej kolejności przy planowaniu strategii uwzględniającej taką formę promocji. ADLOVE oferuje szeroki wybór narzędzi i materiałów z gwarancją najwyższej jakości i atrakcyjnej ceny.

W naszym asortymencie znajdują się m.in. menu, sztalugi, ramki LED oraz wspomniane wcześniej potykacze Producent ADLOVE to doświadczony gracz na rynku akcesoriów do obsługi reklamowych materiałów poligraficznych. Oferujemy produkty w wielu różnych wariantach. Wśród potykaczy znajdują się zarówno modele przeznaczone do wystawiania na zewnątrz, jak również stworzone z myślą o ekspozycji wewnętrznej. Stojaki są dostępne w popularnych formatach: A1, A2, B1, B2 i innych. Poszczególne potykacze wykonano z wytrzymałych i solidnych materiałów, takich jak PVC oraz aluminium. W serii outdoorowej potykacze mają specjalne zbiorniki obciążające na piasek lub wodę, dzięki czemu nie przewrócą się nawet podczas silnego wiatru. Poszczególne produkty wyposażono w system ramek OWZ i grubą folię, która zabezpiecza wydruk.

Potykacze reklamowe są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców i organizatorów wydarzeń, którzy chcą, aby ich komunikaty dotarły do szerokiego grona odbiorców. Wysokiej jakości, estetyczny potykacz świadczy o profesjonalizmie firmy, która eksponuje plakaty. Ponadto potykacz zabezpiecza papierowe materiały reklamowe przed deszczem i przypadkowym nadszarpnięciem, dzięki czemu będzie można korzystać przez długi czas. Warto zainwestować w tego typu niezbędne akcesoria.

Serdecznie zachęcamy do zakupu ramek i potykaczy w ADLOVE!

back to top