Ścianki podświetlane LED 
Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Ścianki podświetlane LED

Podświetlane ściany stanowią bardzo efektowną formę reklamy wizualnej. Spotykamy je na eventach, przy stoiskach i w galeriach handlowych. Ich zastosowanie jest naprawdę szerokie, a wygląd pozwalają właścicielom wyróżnić się w szumie reklamowym. Czym wyróżniają się dostępne w naszej ofercie ściany podświetlane? W jaki sposób można je wykorzystać?

Ściany podświetlane z solidną aluminiową konstrukcją

Nowoczesne ściany podświetlane to inwestycja na wiele lat. Jednak, aby tak się stało, warto postawić na solidną konstrukcję i wykonanie. Ściany dostępne w naszej ofercie są wykonane z aluminiowych profili połączonych przy pomocy narożników. Dzięki temu charakteryzują się wysoką trwałością, a jednocześnie są lekkie. Projekt pozwala na ich szybkie składanie i rozkładanie, a także wygodny transport. Znajdujące się w środku lampy LED świecą doskonale widocznym światłem, dzięki czemu podświetlane ściany są atrakcyjne i widoczne dla odbiorców z dużej odległości. Oferujemy modele wyposażone w stabilne stojaki, jak również przeznaczone do zawieszenia na ścianie.

Podświetlane ściany z dowolnymi nadrukami

Jednym z sekretów skutecznej reklamy wizualnej jest atrakcyjna forma. Za nią w przypadku ścian odpowiada nadruk. Na życzenie klientów przygotowujemy nadruki jedno i dwustronne wykonane nowoczesną techniką i zachwycające głębia kolorów. Możliwe jest także zamówienie ściany bez nadruków. Podświetlane ściany mogą służyć swoim użytkownikom przy wielu okazjach. Dzieje się tak ze względu na możliwość wymiany nadruków. Zakup ścianki jest więc wyłącznie jednorazową inwestycją, która może służyć klientowi do promowania różnych produktów, a także pozostać przydatna także po zmianie identyfikacji wizualnej marki.

Ściany podświetlane w różnych rozmiarach

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby naszych klientów oferujemy ściany podświetlane w różnych wymiarach. Część z nich ma orientację pionową, inne poziomą. Wszystko zależy od funkcji, jaką pełnić ma ścianka. Naszym klientom dostarczamy również ściany podświetlane przygotowane na wymiar. Dostępne są także rozmaite kształty, nie ograniczamy się do prostokątów i kwadratów. Pojedyncze ściany z lampami LED mogą się ze sobą łączyć tworząc na przykład atrakcyjne stoisko konferencyjne, które zwraca uwagę odbiorców z dużej odległości i zachęca do jego odwiedzenia. W połączeniu z możliwością łatwej wymiany grafiki pozwala to na tworzenie kreatywnych kompozycji.

Gdzie przydadzą się podświetlane ściany?

Podświetlane ściany mogą być wykorzystywane praktycznie na nieskończenie wiele sposobów. Reklama wizualna bywa przydatnym narzędziem w wielu branżach. Ścianki z lampami LED tworzą stoiska konferencyjne, czy też promują markę lub produkt w trakcie eventu. Ich ogromną zaletą jest doskonała widoczność także przy ograniczonym oświetleniu. Coraz częściej ścianki można także spotkać w budynkach biurowych i siedzibach firm, gdzie stanowią atrakcyjne urozmaicenie wystroju. Jesteśmy w stanie przygotować naprawdę interesujące i nieszablonowe kreacje dla naszych klientów!

back to top
Adlove.pl