Katalog

Włączone filtry:
Ścianki ALUTEKSTIL 
Jest 20 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Ścianki Alutekstil

Naszą ofertę ścianek Alutekstil kierujemy do firm, którym zależy na efektownej reklamie albo wykorzystaniu ich w różnego rodzaju aranżacjach. Ścianki te znajdują zastosowanie podczas eventów, konferencji, wystaw czy targów branżowych. Mogą także posłużyć jako stały element ekspozycji, np. w sklepie, biurze czy restauracji.
Ścianki Alutekstil są wykonane z aluminiowych konstrukcji, o niewidocznych profilach. Dzięki temu umieszczona na tkaninie grafika, rozciągnięta pomiędzy obszarem ścianki, wygląda bardzo ekskluzywnie i profesjonalnie. Idealnie wpisze się zatem w oczekiwania wymagających klientów, którym zależy na przyciągnięciu uwagi odbiorców.

Zalety ścianek Alutekstil

Stelaż ścianki Alutekstil wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, co zapewnia długotrwały czas użytkowania, a jednocześnie gwarantuje lekkość i mobilność konstrukcji. Kolejną zaletą jest wysoka jakość wydruku na odpowiedniej tkaninie, a także możliwość wymiany grafiki wedle potrzeb. Dostępne w ofercie AdLove ścianki Alutekstil występują w różnych rozmiarach i kształtach, dlatego bez problemu stworzysz z nich skrojoną na miarę kompozycję, dopasowaną do wybranej przestrzeni. Montaż i demontaż produktu są niezwykle proste, dlatego z powodzeniem można go wykorzystywać okazjonalnie, np. podczas konferencji czy eventów.

Ścianki Alutekstil – poznaj ofertę AdLove

Jeśli zależy Ci na nietuzinkowej reklamie wysokiej jakości albo pragniesz stworzyć dekorację wybranej przestrzeni, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Ścianki Alutekstil to połączenie wysokiej jakości, kreatywności i przede wszystkim szerokiego wachlarza możliwości. Dostępne są u nas zarówno ścianki i określonych wymiarach, jak i opcja stworzenia projektu na wymiar. Dzięki temu bez problemu dopasujesz produkt do swoich potrzeb.
Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy, a w razie pytań – skontaktuj się z nami. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w wyborze!

back to top
Adlove.pl