Katalog

Włączone filtry:
Stojaki plakatowe 
Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Stojaki plakatowe

Standy, czyli stojaki plakatowe znajdują zastosowanie w wielu współczesnych formach reklamy wizualnej. Chociaż przybierają różne kształty i rozmiary, ich rola pozostaje niezmienna – zaintrygowanie odbiorcy znajdującą się na grafice informacją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą stojaki od różnych konstrukcjach, rozmiarach i wykonane z różnych materiałów. Każdy klient znajdzie tutaj stojak idealnie dopasowany do własnych potrzeb.

Standy jako menu

Standy przyjmują różne formy, a jedną z ciekawszych jest menu. W tym przypadku stojak ma odpowiednio niską wysokość, a ramka z grafiką ułożona jest w pochylonej pozycji. Wszystko po to, by odbiorca mógł w komfortowych warunkach zapoznać się z zaprezentowaną na stojaku treścią. Tego typu materiały reklamowe spotkamy przede wszystkim przed wejściem do restauracji i barów, gdzie ich zadaniem jest zachęcenie klientów do odwiedzin. Potencjalni goście zanim ominą lokal z chęcią sprawdzą, jakie dania są serwowane wewnątrz. Zaopatrzenie lokalu w taki stojak z pewnością przełoży się na wyższe obroty. Ramka OWZ pozwala z kolei zmieniać grafikę znajdującą się wewnątrz, nawet codziennie, dzięki czemu restauratorzy mogą uwzględniać aktualne promocje. To celny strzał z marketingowego punktu widzenia.

Stojaki plakatowe z ramką zatrzaskową OWZ

Typowe stojaki plakatowe mają całkowicie pionową postawę. W naszym asortymencie znajdą Państwo różnorodne modele dostosowane do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Różnią się pomiędzy sobą rozmiarami i rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Zwykle posiadają ramkę OWZ. Dzięki temu codziennie można zmieniać znajdującą się wewnątrz grafikę. Tego typu stojaki mogą być również wyposażone w specjalne kieszonki na ulotki. Odbiorca zaintrygowany komunikatem znajdującym się na grafice ma szansę zaczerpnąć w ten sposób jeszcze więcej informacji. A na tym polega przecież skuteczny marketing. Ostateczny efekt zależy także od grafiki. Na szczęście jesteśmy w stanie przygotować niezwykle atrakcyjne nadruki, które z pewnością przykują uwagę odbiorców.

Standy w formie sztalug

Jeszcze inne standy przyjmują formę sztalug. Ich przeznaczenie jest podobne, ale mają dodatkowe zalety w postaci lekkiej konstrukcji i stosunkowo prostego składania. Dzięki temu można bez problemu transportować je z miejsca na miejsce wewnątrz budynku lub w razie potrzeby z łatwością przewozić na teren kolejnych eventów.

W jaki sposób wykorzystać standy?

Standy dostępne w naszej ofercie mogą pełnić rozmaite funkcje. Nie bez powodu spotykamy je na targach, konferencjach i różnego rodzaju eventach. Niekiedy stanowią drogowskazy dla odwiedzających, w innych przypadkach pełnią funkcję typowo reklamową. Jeśli kryje się w nich dobrze przygotowana grafika, z pewnością ten rodzaj reklamy będzie skuteczny. Stojaki można wykorzystać ponadto na wystawach, w punktach informacyjnych czy też obiektach usługowych. Ich zastosowanie jest w zasadzie nieograniczone, a solidna konstrukcja, która wyróżnia nasze produkty zapewni trwałość przez wiele lat ku uciesze zadowolonych klientów.

back to top
Adlove.pl