Trybunka OKRĄGŁA z dyspenserem na płyn dezynfekujący

KAT00745

Trybunka z okrągłym blatem w kolorze czarnym i chromowanym dozownikiem na płyn do dezynfekcji dłoni. Bardzo wygodna ze względu na możliwość podłączenia dużego zbiornika z płynem.

Wybierz opcję wydruku
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
310,00 zł
(381,30 zł brutto)

Ilość
Trybunka OKRĄGŁA z dyspenserem na płyn dezynfekujący

Trybunka Okrągła wyposażona została w dozownik do płynu do dezynfekcji rąk. Można go podłączyć do zbiorniczka o pojemności 250ml lub za pomocą dodatkowego wężyka do większego zbiornika z płynem (np. 5l - nie dodajemy dużego zbiornika, w komplecie znajduje się mały zbiornik o pojemności 250ml). Wewnątrz trybunki można przechowywać kilka butelek z płynem, co znacznie zwiększa wygodę i ogranicza konieczność obsługi.

Lada promocyjna Okrągła umożliwia obrandowanie na panelu o wymiarach 127x92cm. Średnica okrągłego blatu wynosi 40cm. Trybunka do transportu pakowana jest w dwie torby - w jednej znajduje się blat i podstawa, w drugiej panel z grafiką. Trybunka jest wyjątkowo łatwa w rozkładaniu, nie potrzeba do tego żadnych narzędzi i może to wykonać z powodzeniem jedna osoba.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.