Trybunka na kółkach KOMFORT Czarna

KAT00610

Lada promocyjna na kółeczkach wyposażona w półkę i czarny blat. Łatwa w montażu, pakowana w dwie torby transportowe. Panel do wyklejenia grafiki można dokupić oddzielnie w celu wymiany treści.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
485,00 zł
(596,55 zł brutto)

Ilość
Obecnie brak na stanie
Trybunka na kółkach KOMFORT Czarna

Solidna lada reklamowa składająca się z panela komorowego do wyklejenia grafiki oraz dwóch blatów (dolny i górny) wykonanych z malowanej na czarno płyty meblowej. Trybunka wyposażona jest w kółeczka z hamulcem oraz w wewnętrzną półeczkę. Do kompletu dołączamy dwie torby transportowe - na owijkę i blaty. Montaż i demontaż trybunki zajmuje dosłownie chwilę, jest bardzo prosty i może być wykonany przez jedną osobę.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jedna trybunka KOMFORT waży 12,5kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

Trybunka jest zapakowana w dwa kartony - w jednym znajduje się blat i podstawa a w drugim owijka z zadrukiem.

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton z blatem ma wymiary 92x52x9cm a z owijką 100x20x20cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy trybunki na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Trybunki promocyjne bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Trybunki promocyjne z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

8. Czy w trybunce KOMFORT można wymieniać wydruki?

Do trybunki KOMFORT można dokupić dodatkowe panele, które można wykleić inną grafiką i swobodnie używać ich zamiennie bez konieczności kupowania drugiej trybunki.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.