Trybunka POP-UP 2x2

KAT00061

Składana trybunka promocyjna z czarnym lakierowanym blatem. Możliwość wymiany grafiki. Torba w komplecie.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: DUŻA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
620,00 zł
(762,60 zł brutto)

Ilość
Trybunka POP-UP 2x2

Interesujące stoiska promocyjne to pierwszy krok do przyciągnięcia potencjalnych klientów. Prezentowana tutaj trybunka POP-UP 2x2 na pewno należy do tych konstrukcji reklamowych, które zapewniają taki efekt. Jej solidna, składana konstrukcja w połączeniu z lakierowanym blatem w kolorze czarnym naprawdę robią wrażenie, a możliwość wymiany grafik to dodatkowa funkcjonalność produktu w tak przystępnej cenie. Aby było jeszcze milej i korzystniej do kompletu, bez jakiejkolwiek dodatkowej opłaty dorzucamy torbę transportową.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jedna lada promocyjna POP-UP 2x2 waży 18,2kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 trybunka POP-UP 2x2

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 91x44x22cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy trybunki na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Trybunki promocyjne bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Trybunki promocyjne z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

8. Czy w trybunce POP-UP można wymieniać wydruki?

Do trybunki POP-UP można dokupić dodatkowe panele do wyklejenia grafiką i swobodnie używać ich zamiennie bez konieczności kupowania drugiej trybunki.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.