Trybunka POP-UP 1x2

KAT00060

Składana trybunka promocyjna z czarnym lakierowanym blatem. Możliwość wymiany grafiki. Torba w komplecie.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: DUŻA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
520,00 zł
(639,60 zł brutto)

Ilość
Trybunka POP-UP 1x2

Bardzo serdecznie polecamy nasze stoiska promocyjne wśród których w szczególny sposób wyróżnia się trybunka POP-UP 1x2. Jej mocnym atutem jest możliwość złożenia, a bardzo charakterystycznym punktem dodającym całości charakteru – lakierowany, czarny blat. Warto też pamiętać, iż nie ma tutaj żadnego problemu gdy konieczna jest wymiana grafiki, ponieważ do tego typu lad promocyjnych oferujemy zamienne panele. Na koniec dodamy, iż dla wygody przechowywania i transportu w cenie do kompletu dorzucamy torbę dedykowaną właśnie tej trybunce promocyjnej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jedna lada promocyjna POP-UP 1x2 waży 12,7kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 trybunka POP-UP 1x2

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 91x44x22cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy trybunki na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Trybunki promocyjne bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Trybunki promocyjne z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

8. Czy w trybunce POP-UP można wymieniać wydruki?

Do trybunki POP-UP można dokupić dodatkowe panele do wyklejenia grafiką i swobodnie używać ich zamiennie bez konieczności kupowania drugiej trybunki.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.