Trybunka LITE

KAT00058

Bardzo lekkie stoisko promocyjne. Biały blat. Wewnątrz stoiska półka. Torba w komplecie.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: DUŻA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
350,00 zł
(430,50 zł brutto)

Ilość
Trybunka LITE

Jeśli chce się zrobić naprawdę dobre wrażenie na partnerach biznesowych czy klientach – troska o to, jak prezentują się firmowe stoiska promocyjne jest newralgiczna. Trybunka LITE z urokiem i jakością wpisze się pięknie w wymagania firm stawiających na minimalizm i profesjonalizm. Wielkim atutem tego stoiska jest jego niska waga oraz łatwość transportu, dzięki dołączonej torbie. Duży, biały blat to świetne miejsce na wszelkie materiały promocyjne czy produkty degustacyjne, a znajdująca się wewnątrz stoiska półka to praktyczny dodatek, dopełniający całości.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jedna trybunka LITE waży 7,2kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W zależności od ilości zamówionych trybunek sposób pakowania będzie się różnił.

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Jedna trybunka będzie zapakowana w karton o wymiarach ok. 95x42x42cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy trybunki na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Trybunki promocyjne bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Trybunki promocyjne z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

8. Czy w trybunce LITE można wymieniać wydruki?

W trybunce LITE nie ma możliwości wymiany grafiki. Nie są dostępne wymienne panele na grafikę.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.