Trybunka tekstylna EXPO

KAT00936

Lada promocyjna do szybkiego montażu, wyposażona w wydruk na tkaninie oraz torbę transportową. Możliwość prania oraz wymiany grafiki.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: DUŻA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
499,00 zł
(613,77 zł brutto)

Ilość
Nowy produkt
Trybunka tekstylna EXPO

Popularna trybunka tekstylna Expo składa się z blatu, podstawy, konstrukcji aluminiowej oraz wydruku na tkaninie wykonanego techniką sublimacji. Całość pakowana jest w wygodną torbę transportową. Stoisko promocyjne Expo stanowi doskonałe uzupełnienie do naszych ścianek tekstylnych typu Tube i Alutekstil. Dzięki zastosowaniu tych produktów razem jesteśmy pewni, że wydruki na ściankach i trybunkach będą w tych samych odcieniach. Lady reklamowe Expo łatwo się składa i transportuje, dlatego jest to świetne rozwiązanie na targi czy akcje promocyjne.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jedna trybunka tekstylna EXPO waży 10,5kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 lada reklamowa

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 83x58x11cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy trybunki tekstylne na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Lada promocyjna bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Trybunka tekstylna z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 4-6 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

8. Czy zamawiając trybunkę bez wydruku otrzymuję białą tkaninę w komplecie?

Nie. Zamawiając trybunkę w opcji bez wydruku otrzymają Państwo aluminiową konstrukcję z torbą transportową. Wynika to z faktu, iż nadruk wykonuje się na tkaninie z rolki, dopiero po wykonaniu nadruku szwalnia docina i obszywa wydruk oraz montuje do niego suwak.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.