Systemy Live Video i 3D

Widok:
Jest 6 produktów.
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Urządzenie wyświetlające hologramowe filmy i obrazy. Możliwość zastosowania jako element ścianki czy stojaka reklamowego skupiający uwagę na wybranym elemencie grafiki. Średnica 42cm.

Oprawa zabezpieczająca wiatrak Twister 3D WIFI do użycia na zewnątrz. Przezroczysty klosz uniemożliwia uszkodzenie urządzenia, w komplecie jest uszczelka oraz czarne tło poprawiające wygląd animacji.

Ścianka wyświetlająca animacje dające efekt "ożywienia" wydruku na tkaninie. Kompletny system wraz z zainstalowanym oprogramowaniem do wgrywania nowych plików video, z możliwością wymiany wydruków.

Systemy live video i 3D

Masz dość nudnych reklam? Zależy Ci na tym, aby się wyróżnić podczas wydarzenia na tle konkurencji? A może podczas konferencji czy eventu chcesz zrobić prawdziwe show? W takim razie postaw na nowoczesną reklamę i poznaj nasze systemy live video i 3D!
Oferujemy między innymi wiatraki hologramowe, które za pomocą obracającego się wyświetlacza ledowego emitują obrazy i animacje video z efektem trójwymiaru. Dzięki temu zyskujesz niepowtarzalne efekty wizualne, które będą zapierały dech w piersi wszystkim odbiorcom. Zapewniamy, że systemy live video i 3D to niezwykle skuteczna forma reklamy i przyciągnięcia uwagi – zapamięta ją każdy!

Jakie są zalety systemów live video i 3D?

Dostępne w naszej ofercie wiatraki hologramowe wyróżnia bardzo wysoki standard wykonania, dzięki czemu obraz jest ostry i dobrze widoczny. Co więcej, dajemy także możliwość dokupienia osłony zabezpieczającej wiatrak wewnątrz i na zewnątrz, dzięki czemu ograniczasz ryzyko wszelkich uszkodzeń.
W zestawie z oferowanym systemem live video i 3D znajdziesz także instrukcję do samodzielnej obsługi urządzenia za pomocą smartfonu – nie musisz zatrudniać fachowców czy wynajmować kosztownego sprzętu. Kupując zestaw u nas, masz wszystko pod kontrolą i to w korzystnej cenie!
Ogromną zaletą jest także fakt, iż na życzenie Klienta wykonujemy pożądaną konstrukcję, która umożliwi mocowanie wiatraka na produkowanych przez nas ściankach reklamowych – zyskasz kompletny zestaw, idealny do tworzenia niepowtarzalnych reklam!

Systemy live video i 3D – poznaj ofertę AdLove!

Sprawdź naszą ofertę systemów live video i 3D. Pamiętaj, że wciąż szukamy nowych rozwiązań, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów i wychodzimy naprzeciw potrzebom. Masz pomysł na skuteczną reklamę, ale nie wiesz jak go wdrożyć w życie? Daj nam znać, a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Wahasz się, który system będzie odpowiedni? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w wyborze!

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.