Stojak wystawowy OUTDOOR KUBIK 90x192

KAT00885

Stojak wystawowy w efektownej i bardzo stabilnej konfiguracji, przeznaczony do ekspozycji grafiki na zewnątrz. Możliwość samodzielnej zmiany ustawienia stojaków w inne konfiguracje, w tym w popularny zyg-zak czy pojedyncze standy. W opcji z grafiką istnieje możliwość zadruku na płytach PCV lub o wiele mocniejszych płytach kompozytowych Dibond. Opcja bez zadruku nie obejmuje płyt. Całkowita wysokość stojaków: 206cm

Wybierz opcję wydruku
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
2 348,00 zł
(2 888,04 zł brutto)

Ilość
Nowy produkt
Stojak wystawowy OUTDOOR KUBIK 90x192

Stojak wystawowy przeznaczony do użytku na zewnątrz. Doskonały w organizacji wystaw plenerowych.

Konstrukcja stojaka wykonana jest z profili aluminiowych anodowanych. Pionowe słupki o przekroju 6cm, w które wpina się za pomocą specjalnych zamków poziome belki 5x1,6cm. W obydwu profilach wykonane są szczeliny, w które wpuszcza się grafikę wydrukowaną na folii z laminatem wyklejoną na mocnych i odpornych na zniszczenia i trudniejsze warunki pogodowe płytach kompozytowych Dibond. Ekonomiczną opcją są wydruki na płytach PCV o grubości 3mm lub max 4mm.

Stabilność stojaków wystawowych Outdoor Kubik zapewniają ciężkie, betonowe podstawy o średnicy 50cm i wadze 25kg każda.

Budowa stojaków umożliwia samodzielną zmianę konfiguracji ich ustawienia - można je łączyć w ciągi w linii prostej, w zyg-zak czy też rozłączać do pojedynczych, wolnostojących standów wystawowych na dwóch nogach. Można też samodzielnie regulować wysokość mocowania poziomych belek, co umożliwia zmianę wysokości mocowanych do stojaków grafik.

Wraz ze stojakami otrzymacie Państwo w komplecie kluczyki imbusowe do samodzielnego montażu.


specyfikacja do przygotowania plików


Podany w nazwie rozmiar oznacza zewnętrzny wymiar płyty PCV. Widoczny wymiar grafiki będzie mniejszy od podanego wymiaru o tyle ile płyty "schowa się" w szczelinach konstrukcji. Przykładowo przy stojaku w rozmiarze 90x192cm widoczny wymiar grafiki wyniesie około 89x190cm.

Grafikę należy przygotować z zastosowaniem 1-2cm spadów, pamiętając o zamianie czcionek na krzywe, spłaszczeniu warstw i zastosowaniu kolorystyki CMYK. Pliki najlepiej zapisać w formacie tiff lub pdf i przesłać do nas za pomocą serwisu wetransfer.com

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.