Stojak wytawowy VISION MUZEALNY 80x192

KAT00948

Stojak wystawowy do ekspozycji obrazów. Konstrukcja z aluminium na stabilnych, stalowych podstawach. Możliwość łączenia stojaków w różne konfiguracje, w tym w popularny zyg-zak i w linii prostej. W górnej listwie zamocowane linki z haczykami do zawieszania różnego rodzaju ram. Całkowita wysokość stojaków: 200cm. Za dopłatą możliwość wypełnienia stojaków płytą PCV w kolorze białym, czarnym lub zadrukowaną.

Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
1 030,00 zł
(1 266,90 zł brutto)

Ilość
Nowy produkt
Stojak wytawowy VISION MUZEALNY 80x192

Stojak wystawowy przeznaczony do użytku wewnętrznego. Doskonały w organizacji wystaw w domach kultury, galeriach, budynkach użyteczności publicznej itp.

Konstrukcja stojaka wykonana jest z profili aluminiowych anodowanych. Pionowe słupki o przekroju 6cm w które wpina się za pomocą specjalnych zamków poziome belki 5x1,6cm. W obydwu profilach wykonane są szczeliny, w które wpuszcza się płyty PCV białe lub czarne, ewentualnie można zastosować też grafikę wydrukowaną na folii z laminatem wyklejoną na płytach PCV o grubości 3mm lub max 4mm, stanowiącą tło dla eksponowanego obrazu.

Można dowolnie regulować wysokość haczyków na linkach oraz szerokość rozstawu linek.

Stabilność stojaków wystawowych Vision zapewniają stalowe, malowane proszkowo podstawy o średnicy 40cm (przy mniejszych stojakach, na życzenie możemy zastosować podstawy 30cm).

Budowa stojaków umożliwia samodzielną zmianę konfiguracji ich ustawienia - można je łączyć w ciągi w linii prostej, w zyg-zak czy w czworokąty. 

Wraz ze stojakami otrzymacie Państwo w komplecie kluczyki imbusowe do samodzielnego montażu.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.