Stojak ALUPROFIL LINKOWY

KAT00462

Stojak wystawowy z grafiką mocowaną na linkach. Dowolny wymiar, opcja kilku płyt na jednym stojaku oraz łączenia stojaków w ciągi. W celu wykonania wyceny prosimy o kontakt mailowy: biuro@adlove.pl

Stojak ALUPROFIL LINKOWY

Stojak z systemem linkowym pozwala na ekspozycję grafiki jedno lub dwustronnej zawieszonej na specjalnych linkach rozpiętych pomiędzy listwami konstrukcyjnymi. Zamiast płyt PCV do ekspozycji można wykorzystać także kieszenie akrylowe lub ramki OWZ do których wkłada się plakaty. Stojaki sprawdzą się doskonale jako stojaki do prezentacji grafiki w galeriach czy stojaki wystawowe w muzeum.

Stojak ALUPROFIL to propozycja, która z pewnością spodoba się osobom szukającym idealnego rozwiązania wystawowego do muzeum bądź galerii, ale nie tylko, bowiem stojaki reklamowe o tym charakterze z dużymi możliwościami konstrukcyjnymi to dość uniwersalne rozwiązanie, można je bowim łączyć w ciągi. Dodatkowo atutem jest fakt, że stojaki wykonujemy na dowolny wymiar, w zależności od zapotrzebowania klienta.

W celu wykonania wyceny prosimy o kontakt mailowy: biuro@adlove.pl

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.