Stojak wystawowy VISION 100x100

KAT00857

Stojak wystawowy do ekspozycji grafiki na płytach PCV. Konstrukcja z aluminium na stabilnych, stalowych podstawach. Możliwość łączenia stojaków w różne konfiguracje, w tym w popularny zyg-zak i w linii prostej. W opcji z grafiką istnieje możliwość zadruku jedno lub dwustronnego. Opcja bez zadruku nie obejmuje płyt PCV. Całkowita wysokość stojaków: 200cm

Wybierz opcję wydruku
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
955,00 zł
(1 174,65 zł brutto)

Ilość
Nowy produkt
Stojak wystawowy VISION 100x100

Stojak wystawowy przeznaczony do użytku wewnętrznego. Doskonały w organizacji wystaw w domach kultury, galeriach, budynkach użyteczności publicznej itp.

Konstrukcja stojaka wykonana jest z profili aluminiowych anodowanych. Pionowe słupki o przekroju 6cm w które wpina się za pomocą specjalnych zamków poziome belki 5x1,6cm. W obydwu profilach wykonane są szczeliny, w które wpuszcza się grafikę wydrukowaną na folii z laminatem wyklejoną na płytach PCV o grubości 3mm lub max 4mm.

Stabilność stojaków wystawowych Vision zapewniają stalowe, malowane proszkowo podstawy o średnicy 40cm (przy mniejszych stojakach, na życzenie możemy zastosować podstawy 30cm).

Budowa stojaków umożliwia samodzielną zmianę konfiguracji ich ustawienia - można je łączyć w ciągi w linii prostej, w zyg-zak czy w czworokąty. Można też samodzielnie regulować wysokość mocowania poziomych belek, co umożliwia zmianę wysokości mocowanych do stojaków grafik.

Wraz ze stojakami otrzymacie Państwo w komplecie kluczyki imbusowe do samodzielnego montażu.

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIK


Podany w nazwie rozmiar oznacza zewnętrzny wymiar płyty PCV. Widoczny wymiar grafiki będzie mniejszy od podanego wymiaru o ok. 1cm na każdej krawędzi. Przykładowo przy stojaku w rozmiarze 70x100cm widoczny wymiar grafiki wyniesie około 68x98cm.

Grafikę należy przygotować z zastosowaniem 1-2cm spadów, pamiętając o zamianie czcionek na krzywe, spłaszczeniu warstw i zastosowaniu kolorystyki CMYK. Pliki najlepiej zapisać w formacie tiff lub pdf i przesłać do nas za pomocą serwisu wetransfer.com

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.