Stojaki wystawowe

Widok:
Jest 9 produktów.
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Stojak do ekspozycji zewnętrznej, wykonany z aluminium z wypełnieniem z PCV lub Dibond. Możliwość łączenia w linii prostej lub pod kątem. Zapytania o cenę prosimy kierować na: biuro@adlove.pl

Stojak wystawowy z grafiką mocowaną na linkach. Dowolny wymiar, opcja kilku płyt na jednym stojaku oraz łączenia stojaków w ciągi. W celu wykonania wyceny prosimy o kontakt mailowy: biuro@adlove.pl

Ścianka na dowolny wymiar, dowolna ilość modułów łączona pod różnymi kątami. Każdy z modułów może być innej wysokości. W celu wykonania wyceny prosimy o kontakt mailowy: biuro@adlove.pl

Stojaki wystawowe

Stojaki reklamowe stanowią stały element krajobrazu przy okazji każdego eventu, targów lub konferencji. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom konstrukcyjnym i możliwości łączenia komponentów oraz przygotowywania stojaków na wymiar tworzą bardzo ciekawe reklamy wizualne. Stojaki wystawowe dostępne w naszej ofercie odznaczają się najwyższą jakością wykonania. Na co mogą liczyć nasi klienci? W jakich okolicznościach sprawdzą się tego typu stojaki?

Stojaki reklamowe o różnych konstrukcjach

Przeglądając stojaki reklamowe dostępne w naszej ofercie znajdą Państwo modele, w których zastosowano różne rodzaje konstrukcyjne, a wszystkie łączy jedno – solidność i doskonała jakość wykonania. Dzięki temu służą naszym klientom przez wiele lat. Niektóre z nich przypominają konstrukcje spotykane w kinach, na których eksponowane są plakaty z repertuarem. Inne wykorzystują linki, na których jest możliwość zawieszenia kieszonek ekspozycyjnych zamiast tradycyjnego PCV. Dzięki temu wymiana grafiki staje się jeszcze prostsza i szybsza, a sam stojak zyskuje nieszablonowy wygląd. Wyjątkową oprawę stoiskom zapewniają stojaki przygotowywane przez nas na wymiar. Mogą składać się z wielu modułów, dzięki czemu ekspozycja staje się jeszcze bardziej intrygująca i atrakcyjna wizualnie. Szerokie możliwości konfiguracji pozwalają popuścić wodze kreatywności.

Stojaki reklamowe do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

Dostępne w naszej ofercie stojaki są przeznaczone do użytku zewnętrznego lub wewnętrznego. W pierwszym przypadku stosuje się nieco inne rozwiązania konstrukcyjne, aby stojaki lepiej znosiły warunki atmosferyczne, przede wszystkim wiatr. Moduły składające się z aluminiowych profili, płyt PCV z naniesioną grafiką są ustawione na specjalnych podstawach o wadze nawet 30 kg. W ten sposób nawet najsilniejszy wiatr nie powinien wpływać na ich stabilność. Z kolei stojaki wystawowe przeznaczone do użytku wewnętrznego to bardziej smukłe konstrukcje, a dzięki temu lżejsze. Przekłada się to na ich łatwiejsze i szybsze rozkładanie, jak również transport.

Stojaki wystawowe z nadrukiem

Najważniejszym elementem każdego stojaka jest grafika. W większości przypadków dostępne w naszej ofercie stojaki wystawowe zawierają płyty PCV, na które za sprawą nowoczesnych technologii drukarskich nanosimy wybraną przez klientów grafikę. Barwy przez wiele lat zachowują pierwotne nasycenie. Grafikę można bez przeszkód zmieniać dostosowując ją do potrzeb aktualnej ekspozycji. Nasi klienci mogą zdecydować się na nadruk dwu lub jednostronny.

Gdzie stojaki reklamowe znajdują zastosowanie?

Stojaki reklamowe należą do materiałów marketingowych o najszerszym zastosowaniu. Targi, konferencje i eventy to tylko wybrane przykłady okazji, w których firmy i marki wykorzystują to skuteczne narzędzie promocji. Wbrew nazwie, podobne stojaki spotkamy także w wielu innych miejscach. Bardzo często są one wykorzystywane w kinach. Używa się ich także organizując różnego rodzaju wystawy. Dla naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać praktycznie dowolną atrakcyjną i kreatywną kompozycję, która z pewnością zwróci uwagę odbiorców. Nasi klienci mogą także kupić u nas pojedyncze komponenty do stojaków, takie jak uchwyty i systemy linkowe.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.