L-baner Plus - modułowy 80x200cm

L-banner Plus - modułowy 80x202cm

Stojak reklamowy z możliwością łączenia i tworzenia lekkiej, przenośnej ścianki reklamowej o szerokości będącej wielokrotnością 80cm. Każdy L-baner zapakowany jest w sztywną tubę-torbę transportową. 

Więcej szczegółów

DOSTĘPNOŚĆ: DUŻA
Zobacz ceny agencyjne

176,00 zł

(216,48 zł brutto )

Polecane

L-banner Plus - modułowy 80x202cm

Ścianka reklamowa L- Banner to tak właściwie stojak reklamowy, pozwalający na łączenie ze sobą kilku elementów i tworzenie z nich lekkiej, przenośnej i estetycznej ścianki reklamowej o szerokości będącej wielokrotnością 80 cm. Każdy L- Baner jest zapakowany w sztywną tubę-torbę transportową, co znacznie ułatwia przewożenie go z miejsca na miejsce. Tego typu ścianki reklamowe charakteryzują się tym, że w przypadku wykonania grafiki w mniejszych fragmentach widać przestrzenie między łączeniami – dla niektórych może być to wada, jednak może to także być zaletą przy tworzeniu przemyślanych kompozycji, dodatkowo ułatwia to transport. Istnieje jednak także możliwość wykonania wydruku w jednym, dużym fragmencie.

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIK
L-banner Plus - modułowy 80x202cm
L-banner Plus - modułowy 80x202cm title=

Zobacz także

Promocje

Wszystkie promocje

PayPal

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.
back to top