Gwarancja 1
X-Banner SPIDER L

X-Banner SPIDER L

Duży stojak typu X-banner.

Więcej szczegółów

DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne

56,38 zł

(69,35 zł brutto )

X-Banner SPIDER L

Stojaki reklamowe z serii X- banner SPIDER  to produkty, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony kupujących. Produkt X- banner SPIDER L jest mobilny i niezwykle prosty w obsłudze, dzięki czemu użytkownik nie ma żadnych problemów z jego odpowiednim ustawieniem i przenoszeniem z miejsca na miejsce. Konstrukcja została wykonana z aluminium i włókna węglowego, dzięki czemu jest trwała i stabilna. Stojak pozwala na umieszczenie na nim wydruku jednostronnego o wymiarach 120x200 cm. Wydruk jest montowany na „oczka”. Do stojaka reklamowego dołączany jest woreczek transportowy, pozwalający na wygodne przewożenie i przechowywanie stojaka.

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIK
X-Banner SPIDER L

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden X-BANNER SPIDER L waży 1,15kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 10 sztuk stojaków

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 135x32x25cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy X-Bannery na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

X-Banner bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

X-Banner z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Promocje

Wszystkie promocje

PayPal

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.
back to top