L-banery i X--banery

Aktywne filtry

Xbanery

Xbaner to świetne rozwiązanie wspierające działania marketingowe – jego najważniejszy atut stanowią szerokie możliwości zastosowania, które dodatkowo połączone są z niską ceną. Główną częścią oferowanego przez produktu jest stabilny stelaż wyróżniający się niewielką wagą i intuicyjną w obsłudze konstrukcją. Chociaż rozłożenie xbanera zajmuje zaledwie chwilę (zwykle około dwóch minut), całość prezentuje się nienagannie i charakteryzuje się dużą stabilnością. Z kolei elementy graficzne mocujemy do ramy stojaka poprzez niewielkie oczka z metalową obwódką, co również przebiega niezwykle szybko i sprawnie. Ponadto stojaki mogą występować w różnych rozmiarach, dzięki czemu zyskujemy zupełną dowolność w aranżowaniu wystawy.

Xbanery doskonale sprawdzą się w zamkniętych pomieszczeniach, np. w halach, galeriach, muzeach. Grafika promująca dane wydarzenie lub konkretny produkt będzie świetnie wyeksponowana i przyciągnie uwagę widzów. Dodatkowo łatwość w montażu stojaków i zmianie grafik sprawia, że możemy je wykorzystać wielokrotnie, a niska cena pozwoli uzyskać szybki zwrot z inwestycji związanej z zakupem. Zapewniamy także, że oferowane przez nas xbanery wyróżniają się najwyższą jakością – stawiamy na stabilność konstrukcji i nienaganne wykończenie wszystkich elementów, ponieważ to właśnie detale przesądzają o ostatecznym wyglądzie i decydują o pozytywnym odbiorze przez klientów. W budowaniu świadomości marki liczy się każdy szczegół, również jakość zaplecza technicznego będącego tłem dla głównych materiałów graficznych

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.