Stojak plakatowy INFO POLE B1 z kieszenią na ulotki A4

KAT00817

Uniwersalny stojak reklamowy Info Pole, składający się ze stylowego, owalnego słupka z anodowanego aluminium, stalowej podstawy stabilizującej ramki na plakat oraz stalowej kieszeni na broszury. System OWZ (otwórz-włóż-zamknij) w ramce umożliwia szybką, samodzielną wymianę plakatów a dołączona w komplecie folia zabezpiecza wydruk przed uszkodzeniami.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
527,10 zł
(648,33 zł brutto)

Ilość
Prosimy o potwierdzenie terminu dostawy z działem handlowym
Nowy produkt
Stojak plakatowy INFO POLE B1 z kieszenią na ulotki A4

Praktyczny i bardzo elegancki stojak na plakaty z ramką OWZ B1 i kieszenią na broszury to nasza kolejna propozycja w kategorii stojaki plakatowe. Cechuje go duża uniwersalność – dzięki czemu przyda się właściwie w każdej branży. Często wykorzystywany jako nośnik informacji w galeriach handlowych oraz placówkach bankowych. Składany, przez co bardziej użyteczny, stojak ten został wykonany z doskonale dobranych materiałów: ramki OWZ, stalowej podstawy i aluminiowego słupka. Niezwykle stabilny pozwoli każdemu bez problemu na wymianę plakatu, która odbywa się szybko i bez żadnych komplikacji. Dodatkowym atutem jest folia zabezpieczająca wydruk w cenie kompletu.

Instrukcje do przygotowania grafiki znajdują się na karcie ramki OWZ w odpowiednim rozmiarze.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden stojak na plakaty z ramką B1 i kieszenią A4 waży 15,2kg

2. Jak zapakowany jest produkt?

Stojak plakatowy Info Pole pakowany jest w 4 kartony, w których znajdują się: ramka OWZ, aluminiowy słupek, stalowa podstawa, kieszeń na ulotki.

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Kartony mają wymiary: ramka: 105x75x2cm waga 2,5kg, słupek 191x8x5cm waga 2,4kg, podstawa 47x47x4cm waga 9,2kg, kieszeń 37x25x6,5 waga 1,1kg

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy stojaki na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Stojak INFO POLE bez wydruku: należy potwierdzić dostępność stojaków z działem handlowym. Potwierdzone zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy zwykle w ciągu 24 godzin od momentu, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Stojak INFO POLE z wydrukiem: należy potwierdzić dostępność stojaków z działem handlowym. Potwierdzone zamówienia w zależności od obłożenia produkcji wysyłamy w ciągu 24-48 godzin w dni robocze od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dokładny stan magazynu można sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.