Czarne Menu Arc A3

KAT00768

Czarny stojak reklamowy typu menuboard A3. Możliwość ustawienia ramki na plakat w pozycji pionowej lub poziomej. Wydruk zabezpiecza przezroczysta folia pcv. Nowoczesny, efektowny wygląd.

DOSTĘPNOŚĆ: ŚREDNIA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
385,00 zł
(473,55 zł brutto)

Ilość
Nowy produkt
Czarne Menu Arc A3

Menuboard w czarnym kolorze do ekspozycji wydruków w formacie A3. Wykonany z aluminium i stali malowanej proszkowo na kolor czarny oraz ramki OWZ A3 z profila o szerokości 25mm. Stojak Menu Arc sprawdzi się doskonale w salonach samochodowych, hotelach i restauracjach, muzeach a także jako stand informacyjny czy stojak kierunkowy na konferencjach. Nowoczesny, łukowy kształt nogi oraz czarny kolor dają doskonały efekt wizualny, pasujący do eleganckich i stylowych wnętrz.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Menu Arc A3 waży 4,35kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 stojak Menu Arc A3

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 110x47x7cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy stojaki na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Stojaki bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Stojaki z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.