Stojak plakatowy INFO POLE B2

KAT00213

Uniwersalny stojak reklamowy Info Pole, składający się ze stylowego, owalnego słupka z anodowanego aluminium, stalowej podstawy stabilizującej oraz ramki na plakat. System OWZ (otwórz-włóż-zamknij) w ramce umożliwia szybką, samodzielną wymianę plakatów a dołączona w komplecie folia zabezpiecza wydruk przed uszkodzeniami.

Opcja wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
389,00 zł
(478,47 zł brutto)

Ilość
Stojak plakatowy INFO POLE B2

Cała nasza oferta nie byłaby kompletna, gdyby nie znalazły się w niej stojaki plakatowe – stojak z ramką OWZ B2 jest godnym reprezentantem tej kategorii. Bardzo uniwersalny – właściwie nie ma ograniczeń co do tego, gdzie można go użyć. Aluminiowy słupek spaja całą konstrukcję, stalowa podstawa dba o jej stabilizację, a ramka OWZ to elegancka ekspozycja i zabezpieczenie znajdującego się w niej wydruku. Sama wymiana plakatów w środku stojaka jest dziecinnie prosta i szybka. Dodatkowo warto wspomnieć o folii zabezpieczającej wydruk, która jest zawarta w cenie produktu.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.