Stojak plakatowy INFO POLE A1

KAT00212

Uniwersalny stojak reklamowy Info Pole, składający się ze stylowego, owalnego słupka z anodowanego aluminium, stalowej podstawy stabilizującej oraz ramki na plakat. System OWZ (otwórz-włóż-zamknij) w ramce umożliwia szybką, samodzielną wymianę plakatów a dołączona w komplecie folia zabezpiecza wydruk przed uszkodzeniami.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
446,25 zł
(548,89 zł brutto)

Ilość
Stojak plakatowy INFO POLE A1

Gdy potrzebny kompromis, jeśli chodzi o ramki i potykacze warto spojrzeć na nasze rozwiązanie: stojak z ramką OWZ A1 o niesamowitych walorach praktycznych i estetycznych. Jego optymalne wymiary w połączeniu z porządną konstrukcją (ramka OWZ, stabilizująca podstawa, słupek z aluminium) to sprawdzony sposób na to, by dzięki jednorazowej inwestycji zyskać rozwiązanie na długi czas promocji dowolnych haseł czy plakatów, których sama wymiana zresztą też nie nastręcza jakichkolwiek problemów – jest szybka i nieskomplikowana.

Instrukcje do przygotowania grafiki znajdują się na karcie ramki OWZ w odpowiednim rozmiarze.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden stojak na plakaty z ramką A1 waży 13,55kg

2. Jak zapakowany jest produkt?

Stojak plakatowy Info Pole pakowany jest w 3 kartony, w których znajdują się: ramka OWZ, aluminiowy słupek, stalowa podstawa.

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Kartony mają wymiary: ramka: 88x64x2cm waga 1,95kg, słupek 191x8x5cm waga 2,4kg, podstawa 47x47x4cm waga 9,2kg

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy stojaki na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Stojak INFO POLE bez wydruku: należy potwierdzić dostępność stojaków z działem handlowym. Potwierdzone zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy zwykle w ciągu 24 godzin od momentu, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Stojak INFO POLE z wydrukiem: należy potwierdzić dostępność stojaków z działem handlowym. Potwierdzone zamówienia w zależności od obłożenia produkcji wysyłamy w ciągu 24-48 godzin w dni robocze od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dokładny stan magazynu można sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.