Stojak plakatowy INFO POLE B1

KAT00211

Uniwersalny stojak reklamowy Info Pole, składający się ze stylowego, owalnego słupka z anodowanego aluminium, stalowej podstawy stabilizującej oraz ramki na plakat. System OWZ (otwórz-włóż-zamknij) w ramce umożliwia szybką, samodzielną wymianę plakatów a dołączona w komplecie folia zabezpiecza wydruk przed uszkodzeniami.

Opcja wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
408,00 zł
(501,84 zł brutto)

Ilość
Prosimy o potwierdzenie terminu dostawy z działem handlowym
Stojak plakatowy INFO POLE B1

Praktyczny i bardzo elegancki stojak na plakaty z ramką OWZ B1 to nasza kolejna propozycja w kategorii stojaki plakatowe. Cechuje go duża uniwersalność – dzięki czemu przyda się właściwie w każdej branży. Często wykorzystywany jako nośnik informacji w galeriach handlowych oraz placówkach bankowych. Składany, przez co bardziej użyteczny, stojak ten został wykonany z doskonale dobranych materiałów: ramki OWZ, stalowej podstawy i aluminiowego słupka. Niezwykle stabilny pozwoli każdemu bez problemu na wymianę plakatu, która odbywa się szybko i bez żadnych komplikacji. Dodatkowym atutem jest folia zabezpieczająca wydruk w cenie kompletu.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.