Menuboard teleskopowy A4 Stojak Plakatowy

KAT00047

Stojak informacyjny na plakaty. Płynna regulacja kąta nachylenia i orientacji ramki. Ramka OWZ. Regulowana teleskopowo wysokość.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: DUŻA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
121,00 zł
(148,83 zł brutto)

Ilość
Menuboard teleskopowy A4 Stojak Plakatowy

W każdym obiekcie gastronomicznym przyda się oferowane przez nas Menu A4 umieszczone na designerskim stojaku. To idealny format, by zaprezentować najważniejsze pozycje. Do atutów menu należą regulacja wysokości, zmienna orientacja i kąt nachylenia ramki. W ten sposób dostosujemy ustawienie do preferencji potencjalnych odwiedzających. Ramki OWZ pozwalają w mgnieniu oka wymienić nadruk znajdujący się wewnątrz menu. W końcu każda restauracja zmienia swoją specjalność zależnie od pory dnia. To absolutny must have, by dać się zauważyć klientom. Menu stojące może również służyć jako stojak kierunkowy, wskazujący drogę na konferencję.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Menu regulowane A4 waży 2,5kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 stojak Menu A4

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 74x28x7cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy stojaki na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Stojaki bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Stojaki z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt


7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?


Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.