Stojaki reklamowe

Widok:
Jest 9 produktów.
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Sztaluga MODERN

Cena 259,00 zł

Składana konstrukcja do ekspozycji grafiki na ramkach OWZ, tablicach czy obrazach. Wykonanie ze stali zapewnia stabilność nawet w ruchliwych miejscach. Regulowana wysokość montażu kołków pozwala na montaż grafiki w różnych rozmiarach. Oferta dotyczy samej sztalugi, ramki do dokupienia oddzielnie.

Sztaluga MODERN czarna

Cena 259,00 zł

Składana sztaluga w kolorze czarnym do ekspozycji grafiki na ramkach OWZ, tablicach czy obrazach. Wykonanie ze stali zapewnia stabilność nawet w ruchliwych miejscach. Regulowana wysokość montażu kołków pozwala na montaż grafiki w różnych rozmiarach. Oferta dotyczy samej sztalugi, ramki do dokupienia oddzielnie.

Srebrne Menu Arc A3

Cena 365,00 zł

Srebrny stojak reklamowy typu menuboard A3. Możliwość ustawienia ramki na plakat w pozycji pionowej lub poziomej. Wydruk zabezpiecza przezroczysta folia pcv. Nowoczesny, efektowny wygląd.

Srebrne Menu Arc A4

Cena 335,00 zł

Srebrny stojak reklamowy typu menuboard A4. Możliwość ustawienia ramki na plakat w pozycji pionowej lub poziomej. Wydruk zabezpiecza przezroczysta folia pcv. Nowoczesny, efektowny wygląd.

Czarne Menu Arc A4

Cena 345,00 zł

Czarny stojak reklamowy typu menuboard A4. Możliwość ustawienia ramki na plakat w pozycji pionowej lub poziomej. Wydruk zabezpiecza przezroczysta folia pcv. Nowoczesny, efektowny wygląd.

Czarne Menu Arc A3

Cena 385,00 zł

Czarny stojak reklamowy typu menuboard A3. Możliwość ustawienia ramki na plakat w pozycji pionowej lub poziomej. Wydruk zabezpiecza przezroczysta folia pcv. Nowoczesny, efektowny wygląd.

Stojak reklamowy z możliwością łączenia i tworzenia lekkiej, przenośnej ścianki reklamowej o szerokości będącej wielokrotnością 80cm. Każdy L-baner zapakowany jest w sztywną tubę-torbę transportową. 

Stojaki reklamowe

Reklama graficzna to wciąż jedna z najskuteczniejszych form komunikacji z klientem i zachęty do zapoznania się z ofertą firmy. Jeśli zależy Ci na atrakcyjnej i jednocześnie nowoczesnej formie przedstawienia Twoich usług, produktów czy wizytówki firmy – sprawdź naszą ofertę stojaków reklamowych.

W ofercie AdLove dostępne są stojaki reklamowe w różnych wariantach – możesz wybierać spośród kształtów, wielkości i różnych kombinacji. Wykonane z dobrej jakości materiałów, znajdą zastosowanie podczas imprez, eventów, konferencji, jako element wystroju danej przestrzeni czy nawet będą znakomitą reklamą outdoorową. Konstrukcję stojaków reklamowych stanowi kompozycja z aluminium i włókna węglowego, co czyni je trwałymi i stabilnymi, z kolei grafika wykonana jest na odpornym materiale w wysokojakościowym druku.

Zalety stojaków reklamowych

Stojaki reklamowe to skuteczna forma reklamy podczas różnego rodzaju wydarzeń – m.in. targów branżowych, firmowych eventów, konferencji, ale także sposób na wypełnienie przestrzeni. Mogą zostać wykorzystane do prezentacji wystawy fotografii, posłużyć za menu restauracji czy przedstawienie warunków zwiedzania danego obiektu. Oferowane przez nas stojaki reklamowe są ponadto bardzo łatwe w montażu i demontażu, co czyni je mobilnymi. Grafiki, dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii możesz wymieniać na nowe, dlatego zakup jest uniwersalny i posłuży przez długi czas, przy wielu okazjach.

Stojaki reklamowe – poznaj ofertę AdLove

W AdLove dajemy Ci szerokie spektrum możliwości. Możesz wybrać spośród różnych stojaków reklamowych i dopasować wybór do potrzeb danej sytuacji. Niektóre z dostępnych w naszej ofercie produktów zostały wyposażone np. w pojemnik na ulotki, inne z kolei dają możliwość łączenia się w różne ustawienia czy też dają szansę nadruku dwustronnego. Obawiasz się, że nie mamy tego, czego szukasz? Koniecznie skontaktuj się z nami! Wykonujemy zamówienia na wymiar i życzenie Klienta, dlatego z pewnością znajdziemy rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb.
Zapraszamy do kontaktu i szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.