Trybunka BASE z Topperem

KAT00057

Lada promocyjna z szyldem. Blat w kolorze jasnego drewna. Prosty i szybki montaż. W komplecie torby transportowe.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
374,00 zł
(460,02 zł brutto)

Ilość
Trybunka BASE z Topperem

Umiejętność odpowiedniego reprezentowania swojego biznesu jest bardzo ważna, a dzięki takim elementom projektowym jak stoiska promocyjne można ją wznieść na jeszcze wyższy poziom. Idealnym tego przykładem jest trybunka BASE z topperem, gdzie wszystko jest idealnie dopracowane, aby robić wrażenie na gościach stoiska – od szyldu po elegancki blat w kolorze jasnego drewna. Montaż trybunki nie zajmuje dużo czasu, jest bardzo łatwy. Transport także nie jest problemem gdyż w cenie stoiska zapewniamy dedykowane mu torby transportowe.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jedna trybunka BASE z topperem waży 14kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

Trybunka jest zapakowana w dwa kartony - w jednym znajduje się blat, podstawa oraz topper a w drugim owijka z zadrukiem.

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton z blatem ma wymiary 92x52x9cm a z owijką 100x20x20cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy trybunki na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Trybunki promocyjne bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Trybunki promocyjne z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

8. Czy w trybunce BASE z topperem można wymieniać wydruki?

Do trybunki BASE można dokupić dodatkowe panele, które można wykleić inną grafiką i swobodnie używać ich zamiennie bez konieczności kupowania drugiej trybunki.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.