Wyprzedaż!

Słupek odgradzający czarny z taśmą czerwoną

KAT00447

Czarny słupek odgradzający z taśmą czerwoną rozwijaną do długości 2m. 

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
129,00 zł
(158,67 zł brutto)

Ilość
Obecnie brak na stanie
Słupek odgradzający czarny z taśmą czerwoną

Znajomość mądrego zarządzania dostępną przestrzenią targową to klucz do stworzenia odpowiedniej ekspozycji. W tym miejscu mamy przyjemność zaprezentować słupek odgradzający czarny z taśmą czerwoną dzięki któremu wszelkie stojaki reklamowe będą jeszcze lepiej eksponowane niż mogłoby się to wydawać. Sama taśma o długości 2 m to bardzo elastyczny sposób na wydzielenie konkretnego obszaru celem ekspozycji, promocji, umiejętnego brandingu. Całość z pewnością posłuży przez długi czas.

Czterokierunkowy słupek odgradzający w czarnym kolorze, z ciężką gumową podstawą stabilizującą. W słupku znajduje się kaseta z taśmą o długości 2m. Kasety z taśmą można wymieniać. Waga słupka wynosi ok. 6kg

Doskonały system wygradzający na eventy. Słupki z taśmą rozwijaną świetnie sprawdzają się do organizacji kolejek na lotniskach czy ograniczania przestrzeni w muzeach i na wystawach. 

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.