Lina czerwona 150cm do słupka złotego

KAT00356

Aksamitna lina do słupka z karabińczykami w kolorze złotym. Długość: 1,5m, średnica: ok. 30mm

DOSTĘPNOŚĆ: DUŻA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
49,00 zł
(60,27 zł brutto)

Ilość

Lina Czerwona do słupka złotego została wykonana z aksamitu, przy wyjątkowej dbałości o szczegóły i jakość jej wykończenia.  Aby lina była idealnie dopasowana do koloru słupka, karabińczyki także są w kolorze złotym – w identycznym odcieniu. Długość liny to 1,5m, zaś jej średnica wynosi ok. 30mm.

Za pomocą liny o takiej długości  bez problemu można połączyć nią słupek ze słupkiem, przy jednoczesnym rozstawieniu ich szeroko lub blisko siebie, co jednocześnie wpływa na poziom naprężenia liny. Poziom napięcia liny bez wątpienia wpływa na ostateczny efekt wizualny – luźno wiszące liny wyglądają znacznie bardziej elegancko i efektownie. Liny do słupków odgradzających występują w różnych kolorach (zarówno jeżeli chodzi o kolor samej liny, jak i wykończenie karabińczyków) dzięki czemu można je idealnie dopasować nie tylko do słupków, ale i do innych elementów promocyjnych (takich jak stojaki reklamowe czy ścianki reklamowe).

Zobacz także

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.