Słupki odgradzające

Widok:
Jest 13 produktów.
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Kaseta naścienna z taśmą

Cena 95,00 zł

Kaseta stalowa do mocowania na ścianie z 2-metrową taśmą. Kolory taśmy: czerwona, czarna, niebieska, żółta. W komplecie plastikowy element do mocowania wolnej końcówki taśmy oraz wkręty montażowe.

Słupki odgradzające

Nasza oferta słupków odgradzających dedykowana jest przede wszystkim firmom, które są organizatorami różnego rodzaju wydarzeń – eventów, imprez, koncertów, ale także instytucjom, np. muzeom, lotniskom czy kościołom. Słupki odgradzające służą bowiem wydzieleniu przestrzeni, w obrębie której mają przemieszczać się uczestnicy, turyści, odwiedzający, a ponadto doskonale ją uporządkowują.
Oddajemy do dyspozycji klientów szeroki wybór słupków odgradzających, a także lin, taśm czy tabliczek, które możesz pomiędzy nimi umieścić. Produkty te wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewni wytrzymałość nawet podczas intensywnej eksploatacji.

Zastosowanie słupków odgradzających

Słupki odgradzające mają przede wszystkim wydzielać miejsca dozwolone dla odwiedzających od miejsc, do których mają nie wchodzić. Oprócz tego, mogą też posłużyć jako wyznaczenie kierunków poruszania się, zamknięcie wejścia do danego pomieszczenia czy wyznaczenie powierzchni, która należy np. do stoiska targowego danej firmy. Jak widzisz, dostępne w naszym sklepie słupki odgradzające mają wiele zastosowań, dlatego świetnie wpiszą się również w Twoje potrzeby!

Słupki odgradzające – poznaj ofertę AdLove

Słupki odgradzające dostępne w naszym sklepie występują w różnych wariantach kolorystycznych – m.in. czarnym, srebrnym czy złotym. Co więcej, wyposażone są w różnego rodzaju elementy odgradzające, wykonane z różnych materiałów i kolorów. Możesz więc dopasować ten element wyposażenia do panującej w danej przestrzeni aranżacji. Jeśli zależy Ci na elegancji – postaw na połączenie złota i czerwonej liny, jeśli natomiast słupki odgradzające nie mają rzucać się w oczy – wybierz te w kolorze czarnym, z czarną taśmą zabezpieczającą.
Poznaj naszą ofertę, a w razie pytań – skontaktuj się z nami. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru!

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.