Ścianki ALUTEKSTIL 

Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Ścianki Alutekstil

Naszą ofertę ścianek Alutekstil kierujemy do firm, którym zależy na efektownej reklamie albo wykorzystaniu ich w różnego rodzaju aranżacjach. Ścianki te znajdują zastosowanie podczas eventów, konferencji, wystaw czy targów branżowych. Mogą także posłużyć jako stały element ekspozycji, np. w sklepie, biurze czy restauracji.
Ścianki Alutekstil są wykonane z aluminiowych konstrukcji, o niewidocznych profilach. Dzięki temu umieszczona na tkaninie grafika, rozciągnięta pomiędzy obszarem ścianki, wygląda bardzo ekskluzywnie i profesjonalnie. Idealnie wpisze się zatem w oczekiwania wymagających klientów, którym zależy na przyciągnięciu uwagi odbiorców.

Zalety ścianek Alutekstil

Stelaż ścianki Alutekstil wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, co zapewnia długotrwały czas użytkowania, a jednocześnie gwarantuje lekkość i mobilność konstrukcji. Kolejną zaletą jest wysoka jakość wydruku na odpowiedniej tkaninie, a także możliwość wymiany grafiki wedle potrzeb. Dostępne w ofercie AdLove ścianki Alutekstil występują w różnych rozmiarach i kształtach, dlatego bez problemu stworzysz z nich skrojoną na miarę kompozycję, dopasowaną do wybranej przestrzeni. Montaż i demontaż produktu są niezwykle proste, dlatego z powodzeniem można go wykorzystywać okazjonalnie, np. podczas konferencji czy eventów.

Ścianki Alutekstil – poznaj ofertę AdLove

Jeśli zależy Ci na nietuzinkowej reklamie wysokiej jakości albo pragniesz stworzyć dekorację wybranej przestrzeni, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Ścianki Alutekstil to połączenie wysokiej jakości, kreatywności i przede wszystkim szerokiego wachlarza możliwości. Dostępne są u nas zarówno ścianki i określonych wymiarach, jak i opcja stworzenia projektu na wymiar. Dzięki temu bez problemu dopasujesz produkt do swoich potrzeb.
Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy, a w razie pytań – skontaktuj się z nami. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w wyborze!

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.
back to top