Ścianka tekstylna prosta Tube FLAT 600x228cm

KAT00943

Prosta ścianka tekstylna. Konstrukcja składana bez użycia narzędzi, wykonana z aluminiowych rurek o średnicy 32mm, stabilizowana za pomocą trzech stalowych stóp. Łatwy montaż, transport w niewielkiej torbie. Brak efektu odbijania światła na wydruku wykonanym na tkaninie metodą sublimacji. Zadruk jedno lub dwustronny.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
2 486,00 zł
(3 057,78 zł brutto)

Ilość
Nowy produkt
Ścianka tekstylna prosta Tube FLAT 600x228cm

Ścianka tekstylna Tube FLAT 600x228cm to ścianka uniwersalna, prosta w montażu i transporcie. Jako bezpośredni importer i producent ścianek tekstylnych, gwarantujemy doskonałą jakość ścianek reklamowych oraz trwały wydruk wykonywany metodą sublimacji. Ścianka z wydrukiem na tkaninie będzie się znakomicie prezentować zarówno na konferencjach, jak i w formie tła fotograficznego. To ścianka wykonana na materiale tekstylnym, więc odbijanie światła nie będzie stanowić problemu. Równie dobrze spisuje się, jeśli chodzi o transport – ma niewielkie gabaryty, a dla ułatwienia przenoszenia dostarczamy torbę. Montaż ścianki nie wymaga dodatkowych narzędzi. Czas realizacji na ścianki tekstylne z wydrukiem to minimum 5 dni roboczych liczonych od dnia przesłania pliku i potwierdzenia płatności, realizacja ścianek w krótszym terminie odbywa się na odpowiedzialność klienta.  

Zobacz także

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.